Ranking zielonych hulajnóg dla dorosłych! Sprawdź proponowane TOP10!

GoSkating.pl / Rankingi skatingowe / Hulajnogi / Hulajnogi dla osoby dorosłej / Ranking zielonych hulajnóg dla dorosłych

Poniżej znajduje się aktualne na maj 2024 zestawienie z hulajnogami zielonymi dla dorosłych. Dokładamy wszelkich starań, aby mogli Państwo wybrać, jaka hulajnoga zielona dla dorosłego będzie najlepsza. Zachęcamy do komentowania i wyrażania opinii z zakupów.


(TOP10) Dobre hulajnogi zielone dla osoby dorosłej w Rankingu na maj 2024

Aktualizowane każdego dnia zestawienie wraz z charakterystyką o zielonych hulajnogach dla dorosłego.

2 # Hudora Hulajnoga 205mm big wheel gs 100kg xxl składana kolor zielony

Hudora Hulajnoga 205mm big wheel gs 100kg xxl składana kolor zielony Niska Cena BIG WHEEL GS 205 Składana aluminiowa HULAJNOGA niemieckiej producenta HUDORA z znacznymi kołami 205 mm i max obciążeniem 100 kg! Hulajnoga z najnowszej linii RX PRO Technologie NOWOŚĆ! Tylny hamulec cierny zintegrowany z błotnikiem. Obniżony podest "Low Rider" usprawnia wsiadanie i zsiadanie z hulajnogi. Hulajnoga z najnowszej linii producenta Hudora RX PRO Technologie: marka Hudora zapewnia późniejszą możliwość dokupienia części zamiennych np. Kół z łożyskami co zapewni zabawę na długie lata..... Ta hulajnoga to genialny środek transportu: koła 205 mm = 3x dalej i 3x szybciej niż pieszo... Poniżej prezentacja składania i rozkładania hulajnogi: informacje techniczne hulajnogi HUDORA BIG WHEEL GS 205: aluminiowa składana kompozycja + pasek do noszenia na ramieniu tylny hamulec cierny zintegrowany z błotnikiem! Obniżony podest "Low Rider" upraszcza wsiadanie i zsiadanie z hulajnogi Hulajnoga z najnowszej linii RX PRO Technologie max. Obciążenie do 100 kg! wielkie koła kauczukowe PU High Rebound 205 mm z łożyskami ABEC 5 nóżka do parkowania regulowana wysokość kierownicy 79 - 103 cm podstawa o rozmiarach 33 x 11,5 cm waga tylko 4,1 kg markowa jakość niemieckiej producenta Hudora innowacyjny i elegancki wygląd kolor czarno zielony certyfikat TÜV i GS-geprüft wg. EN 14619 gwarancja 2 lata Hulajnoga oczywiście nowa w oryginalnym opakowaniu.
 • Producent Hudora 

3 # Hulajnoga SPOKEY Tunk Zielony (5902693270515)

Hulajnoga SPOKEY Tunk Zielony (5902693270515) Niska Cena Hulajnoga dla młodzieży i dorosłych Spokey TUNK: posiada wyjątkowo pokaźne, gumowe koła (200*40 mm), które upraszczają płynność jazdy, a także perfekcyjną amortyzację, choćby w trakcie jazdy po nierównej nawierzchni, została wyposażona w dostosowywaną kolumnę kierownicy, dlatego dobranie jej wysokości do wzrostu kierującego nie stanowi problemu, może być używana do jazdy rekreacyjnej, terenowej i szybkiej. Hulajnoga Spokey TUNK doskonale spisuje się jednocześnie jako środek transportu w zatłoczonych miejscach, podczas dynamicznej, prędkiej, jak i swobodnej jazdy w parku. Jest szczególnie kompaktowa, nie zajmuje dużo miejsca, a także posiada możliwość składania, dlatego bez problemu zmieści się w bagażniku, windzie czy autobusie. Możesz mieć ją za każdym razem przy sobie. Perfekcyjna płynność jazdy TUNK to model wykonany z myślą o miłośnikach skatingu. Będzie świetnym wyborem dla młodzieży, a także dorosłych. Regulowana kolumna kierownica w zakresie 90-96 cm pozwala dopasować wysokość hulajnogi do wzrostu kierującego – nie musisz się martwić, jeśli z roku na rok stajesz się coraz wyższy! Hulajnoga Spokey TUNK uwydatnia się wyjątkowo wielkimi kołami (200 mm) oraz wysokiej klasy łożyskami (ABEC7). Takie połączenie zapewnia niezwykłą płynność ruchu i zezwala na osiąganie wysokich szybkości. Komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy Hulajnoga Spokey TUNK jest idealnym wyborem jednocześnie do rekreacyjnej jazdy w parku, jak i szybszego, arcytrudnego i jednocześnie bezpiecznego poruszania się. Została wyekwipowana w hamulec nożny, który pozwala dopasować szybkość poruszania się do panujących warunków. Innym poprawęm jest pokaźny, pokryty grafiką, przeciwpoślizgowy podest, który gwarantuje komfort i bezpieczeństwo w trakcie jazdy. rozszerzona amortyzacja na nierównych nawierzchniach Poruszanie się na Spokey TUNK jest dziecinnie proste i przynosi niemało radości! Nie musisz martwić się o wysokość kierownicy, gdyż luźną regulację. Dzięki możliwości składania zabierzesz hulajnogę Spokey TUNK ze sobą dosłownie wszędzie. Jednak jej unikatową cechą są koła gumowe, które wspaniale amortyzują wstrząsy! Takie rozwiązanie sprawia, iż będziesz czuć się komfortowo choćby w trakcie jazdy po skomplikowanych, nierównych nawierzchniach. atrybuty: - Podest: 6063-aluminium - rozmiary podestu: 540 × 112 mm - Łącznik: stalowy, 2-pinowy - Kierownica: aluminium - wymiary kół: 200 × 40 mm - Koła pompowane - Rączki: TPR - Łożyska: ABEC-7 - Przeznaczenie: 8+ - Max. waga użytkownika: 100 kg - rozmiary: 88 × 34 × 99 cm
 • Producent SPOKEY 

4 # Hulajnoga HUDORA Big Wheel RX-Pro 205 zielona 100kg XXL SKŁADANA, 224402406

Hulajnoga HUDORA Big Wheel RX-Pro 205 zielona 100kg XXL SKŁADANA, 224402406 Niska Cena firma Hudora istnieje już od ponad 90 lat. To długie doświadczenie w sportowo-rekreacyjnej branży przekłada się na wysoką jakość i innowacyjność produktów. NOWOŚĆ! BIG WHEEL RX-Pro 205 Składana aluminiowa hulajnoga niemieckiej firmy HUDORA z znacznymi kołami 205 mm i max obciążeniem 100 kg! Nowość! Tylny hamulec cierny zintegrowany z błotnikiem. Obniżony podest upraszcza wsiadanie i zsiadanie z hulajnogi. producent Hudora zapewnia późniejszą możliwość dokupienia części zamiennych np. Kół z łożyskami co zapewni zabawę na długie lata..... koła 205mm = 3x dalej i 3x szybciej niż pieszo... Prezentacja składania i rozkładania tego modelu na przykładzie innego koloru: informacje techniczne hulajnogi HUDORA BIG WHEEL RX-Pro 205: aluminiowa składana budowa + pasek do noszenia na ramieniu tylny hamulec cierny zintegrowany z błotnikiem! Obniżony podest ułatwia wsiadanie i zsiadanie z hulajnogi. max. Obciążenie do 100kg! pokaźne koła kauczukowe PU High Rebound 205mm z łożyskami ABEC 5 nóżka do parkowania regulowana wysokość kierownicy 79-103cm podstawa o wymiarach 33x11,5cm waga tylko 4,1kg markowa jakość niemieckiej firmy Hudora postępowy i wyszukany wygląd kolor ZIELONY atest TÜV i GS-geprüft wg. EN 14619 gwarancja 2 lata Hulajnoga oczywiście nowa w oryginalnym opakowaniu.
 • Producent Hudora 

5 # Składana hulajnoga HUDORA CLVR 250 biało-zielona, 14830

Składana hulajnoga HUDORA CLVR 250 biało-zielona, 14830 Niska Cena marka Hudora istnieje już od ponad 90 lat. To długie doświadczenie w sportowo-rekreacyjnej branży przekłada się na wysoką jakość i progresywność produktów. Składana aluminiowa HULAJNOGA CLVR 250 niemieckiej marki HUDORA z max obciążeniem 100 kg Hulajnogi HUDORA - przyjazne dla środowiska, prosty, innowacyjny design. nieprzeciętnie nadają się dla osób dorosłych dbających o fason. Ta hulajnoga została opracowana specjalnie dla osób dojeżdżających do pracy i turystów. dostosowywana kierownica w zakresie wysokości od 93,5 do 112,5 cm dopasowuje się do wymiarów użytkownika. Obniżony deck, gumowane zagwarantuje niezbędną wygodę i komfort jazdy, a zastosowane błotniki dodatkowo zabezpieczają przed kurzem. F irma Hudora zapewnia późniejszą możliwość dokupienia części zamiennych np. Kół z łożyskami co zapewni zabawę na długie lata..... Poniżej prezentacja składania tego modelu na przykładzie innego koloru: dane techniczne hulajnogi Hudora CLVR 250: składana aluminiowa konstrukcja - mechanizm składania CLVR obniżony podest Low Rider Deck max. Obciążenie do 100 kg!!! wytłaczany tylny hamulec cierny dwa błotniki, z przodu i z tyłu regulacja wysokości kierownicy 93,5 do 112,5 cm wymiary: długość 102 cm, antypoślizgowy podest: 40 x 13 cm duże koła: CL o średnicy 250 mm i 215 mm wytwarzane z odlewanego PU, 82 A łożyska ABEC 7, chrom dzwonek ostrzegawczy markowa jakość postępowy i elegancki wygląd kolor biało - zielony waga 5,6 kg dokument GS-geprüft, CE gwarancja 2 lata Hulajnoga oczywiście nowa w oryginalnym opakowaniu. Efektowne kolorowe opakowanie- idealne na podarunek.
 • Producent Hudora 

6 # Hulajnoga hornet clvr 200 czarno-zielona 100kg xxl składana marki Hudora

Hulajnoga hornet clvr 200 czarno-zielona 100kg xxl składana marki Hudora Niska Cena producent Hudora istnieje już od ponad 90 lat. To długie doświadczenie w sportowo-rekreacyjnej branży przekłada się na wysoką jakość i postępowość produktów. Składana aluminiowa HULAJNOGA niemieckiej firmy HUDORA Hornet CLVR 200 z sporymi kołami i max obciążeniem 100 kg! NOWOŚĆ! Tylny hamulec cierny zintegrowany z błotnikiem. Obniżony podest upraszcza wsiadanie i zsiadanie z hulajnogi. Ta hulajnoga to nadzwyczajny środek transportu: koła 205mm = 3x dalej i 3x szybciej niż pieszo... dostosowywana kierownica w zakresie wysokości od 89,5 do 109 cm dostosowuje się do wymiarów użytkownika. Obniżony deck, gumowane gwarantuje konieczną wygodę i komfort jazdy, a zastosowane błotniki w dodatku zabezpieczają przed kurzem. postępowy system składania! Hulajnogi HUDORA - przychylne dla środowiska, prosty, innowacyjny design. wyśmienicie nadają się dla osób dorosłych dbających o styl. Ta hulajnoga została opracowana specjalnie dla osób dojeżdżających do pracy i turystów. informacje techniczne hulajnogi Hudora CLVR 200: składana aluminiowa kompozycja - mechanizm składania CLVRobniżony podest Low Rider Deckmax. Obciążenie do 100 kg!!!wytłaczany tylny hamulec ciernydwa błotniki, z przodu i z tyłuregulacja wysokości kierownicy 89,5 do 109 cmwymiary: długość 95 cm, przeciwpoślizgowy podest: 40 x 13 cmznaczne koła: CL o średnicy 205 mm i 180 mm wytworzone z odlewanego PU, 82 Ałożyska ABEC 7, chromdzwonek ostrzegawczymarkowa jakośćpostępowy i gustowny wygląddokument GS-geprüft, CEgwarancja 2 lata Hulajnoga oczywiście nowa w oryginalnym opakowaniu.
 • Producent Hudora 

7 # Bikestar Hulajnoga wyczynowa stunt 110 czarno-zielona semi - professional

Bikestar Hulajnoga wyczynowa stunt 110 czarno-zielona semi - professional Niska Cena HULAJNOGA wyczynowa BikeStar STUNT 110 czarno-zielona semi-professional z aluminiowym systemem kompresji Hidden Internal Compression (HIC) lubianej niemieckiej marki BIKE STAR produkt najwyższej jakości! Hulajnoga stworzona z najwyższej jakości stopu aluminium lotniczego 6061 T6 HULAJNOGA mocne felgi w całości wytworzone z aluminium!!! dane technologiczne: hulajnoga stworzona z najwyższej jakości stopu aluminium lotniczego 6061 T6;maksymalna waga użytkownika: 100 kg;koła o średnicy 110 mm z poliuretanu "high rebound";aluminiowe anodowane felgi malowane proszkowo;podest aluminiowy z powierzchnią antypoślizgową o rozmiarach 51,5 x 11,5 cmdługość hulajnogi: 65 cmwysokość hulajnogi: 84 cmszerokość kierownicy 55 cm;waga: 3,3 kg;łożyska: ABEC 9 chrom;stalowy widelec 510 mm zintegrowany z aluminiową kierownicą; umocniona rura sterowa - grubość ścianki 3 mm;hamulec nożny na tylnym kole;potrójny pierścień mocujący kierownicę;kolor czarno - zielony, z interesującą grafiką produkowaną w technologii 3D;artykuł dokument TÜV i GS-geprüft.gwarancja 2 lata.zalecenia wiekowe: powyżej 8 lat (130 cm wzrostu)spełnia wszystkie normy i wymogi UE (DIN EN 14619: 2015), a także USA (ASTM F2264-14 / CPSIA 101/108/114) Hulajnoga nowa w oryginalnym opakowaniu. Brak składanych i trzypunktowe mocowanie kierownicy , a także wytrzymałość na uszkodzenia. Hulajnoga Stunt Star Scooter to artykuł doskonały równocześnie do jazdy na ulicy jak i w skate-parku.
 • Producent BikeStar 

8 # Hudora hulajnoga big wheel gs 205 kolor czarno-zielony 14695/01

Hudora hulajnoga big wheel gs 205 kolor czarno-zielony 14695/01 Niska Cena producent Hudora istnieje już od ponad 90 lat. To długie doświadczenie w sportowo-rekreacyjnej branży przekłada się na wysoką jakość i nowoczesność produktów. NOWOŚĆ! BIG WHEEL GS 205 Składana aluminiowa HULAJNOGA niemieckiej producenta HUDORA z pokaźnymi kołami 205 mm i max obciążeniem 100 kg! Hulajnoga z najnowszej linii RX PRO Technologie NOWOŚĆ! Tylny hamulec cierny zintegrowany z błotnikiem. Obniżony podest "Low Rider" upraszcza wsiadanie i zsiadanie z hulajnogi. Hulajnoga z najnowszej linii firmy Hudora RX PRO Technologie producent Hudora zagwarantuje późniejszą możliwość dokupienia części zamiennych np. Kół z łożyskami co zapewni zabawę na długie lata..... Ta hulajnoga to znakomity środek transportu: koła 205mm = 3x dalej i 3x szybciej aniżeli pieszo... Poniżej prezentacja składania i rozkładania hulajnogi: informacje techniczne hulajnogi HUDORA BIG WHEEL GS 205: aluminiowa składana budowa + pasek do noszenia na ramieniu tylny hamulec cierny zintegrowany z błotnikiem! Obniżony podest "Low Rider" usprawnia wsiadanie i zsiadanie z hulajnogi Hulajnoga z najnowszej linii RX PRO Technologie max. Obciążenie do 100 kg! wielkie koła kauczukowe PU High Rebound 205 mm z łożyskami ABEC 5 nóżka do parkowania regulowana wysokość kierownicy 79 - 103 cm podstawa o wymiarach 33 x 11,5 cm waga tylko 4,1 kg markowa jakość niemieckiej producenta Hudora progresywny i gustowny wygląd kolor czarno zielony certyfikat TÜV i GS-geprüft wg. EN 14619 gwarancja 2 lata Hulajnoga oczywiście nowa w oryginalnym opakowaniu.
 • Producent Hudora 


(TOP6) Tanie hulajnogi zielone dla osoby dorosłej w Rankingu na maj 2024

Polecamy również poniższe zestawienie z hulajnogami zielonymi dla dorosłych, gdzie produkty zostały uszeregowane rosnąco według ceny.

1 # MILLY MALLY 5691 Qplay Hulajnoga Sema Pro 3w1 zielony (5061047481240)

MILLY MALLY 5691 Qplay Hulajnoga Sema Pro 3w1 zielony (5061047481240) Niska Cena Gdy niewielki odkrywca rusza aby odkrywać świat… Hulajnoga SEMA złączy się do wieku i potrzeb dziecka. Należy ona do rodziny produktów GROW UP – rośnie wraz z dzieckiem. SEMA, to idealne rozwiązanie dla aktywnych maluszków, które są w ciągłym ruchu. To nie tylko hulajnoga, to także jeździk dla dzieci w wieku od trzecich urodzin, ale także dotrzyma kroku dziecku w kolejnych etapach rozwoju jako hulajnoga balansowa. Natomiast, kółka które stworzone z wysokiej jakości tworzywa (kauczuk) zapewnią optymalną przyczepność i cicha jazdę. Hulajnoga ćwiczy motorykę, siłę i mięśnie nóg,, a także dba o koordynację ruchową. Dzięki temu dziecko będzie prawidłowo i szybko się rozwijało. Jednak, jej najważniejszą zaletą jest frajda jaką dostarcza dzieciom. CHARAKTRYSTYKA: Sterowanie rączką przez rodzica produkt GROW UP Stabilność i bezpieczeństwo dzięki trójkołowej formule hulajnogi 3 stopniowa regulacja wysokości rączki pchacza i hulajnogi Hamulec nożny- tylny błotnik Łożyskowane i świecące kółka komfortowe, wyprofilowane siedzisko Dodatkowy podest- przykręcany do platformy dla opcji 36M+ Kauczukowe kółka komfortowe gumowe rączki z osłonkami Przedział wiekowy-36-72 M dokument bezpieczeństwa CE Maksymalne obciążenie-50 kg dane technologicznE: Długość pchacza z rączką w 3 pozycji- 91cm Wysokość do rączki w opcji pchacz/jeździk- 49 cm Szerokość rączki dla dziecka w opcji 36M+ - 22 cm Długość siedziska- 25 cm Szerokość siedziska- 11 cm Wysokość do siedziska od podłoża- 27cm Szerokość podnóżka- 16 cm Wysokość rączki pchacza/ hulajnogi-71-81-91 cm Długość hulajnogi- 53 cm Szerokość hulajnogi- 27 cm wymiary platformy: 27 x 11,5 cm Wysokość do platformy od podłoża- 5,5 cm Średnica przednich kółek- 12 cm Średnica tylnych kółek- 7 cm Max obciążenie- 50 kg Wiek- 36M+ Waga- 3,9 kg wymiary OPAKOWANIA: Długość- 60 cm Szerokość- 23 cm Wysokość- 33 cm Waga brutto- 4,8 kgW przypadku produktów występujących w najróżniejszych kolorach lub wzorach. Produkt wysyłamy jest losowo.

  2 # Pb , hulajnoga klasyczna, ornament 230mm, zielony (5902431024561)

  Pb , hulajnoga klasyczna, ornament 230mm, zielony (5902431024561) Niska Cena Zastanawiasz się nad zakupem prawidłowej hulajnogi? Twój dobór musi paść na HULAJNOGĘ PB ORNAMENT 230MM z specyficzną ośmiokątną sztycą i oryginalnym wzorem!aluminiowa budowa pozwoli na używanie przez długi czas bez śladu rdzyprzedni amortyzator zapewni wysoki komfort jazdy złagodzi i rozproszy drgania oraz wstrząsyciche i trwałe poliuretanowe koła, wyjątkowo korzystną przyczepność do podłożaprzeciwpoślizgowy podest pomoże w utrzymaniu równowagimożliwość zmiany wysokości kierownicy pozwoli na bezproblemowy jej wybór do wzrostu użytkownikawygodny i szybki system składania hulajnogi i raczek ułatwi transport i przechowywanieprzeciwpoślizgowe gumowe rączki kierownicy zapewnią bezpieczeństwo i komfort, zamortyzują ewentualny upadekrozkładana stopka ułatwi bezpieczne parkowanie w trakcie postojuodczepiana materiałowa rączka ułatwi transport i przechowywanieHULAJNOGA PB ORNAMENT 230MM to niezwykle dobry zakup do codziennej jazdy rekreacyjnej. Spomiędzy innych hulajnóg uwydatnia ją oryginalny ośmiokątny zarys sztycy, ornamentalne wzory i bardzo wygodny sposób składania za pomocą przycisku. Posiada amortyzator, regulację wysokości, możliwość składania, gumowe przeciwpoślizgowe i składane rączki, aluminiową konstrukcję, uchwyt na bidon i specjalną odczepianą rączkę do przenoszenia.wyekwipowana w poliuretanowe koła - przód o średnicy 230 mm i tył 180 mm, o łożyskach ABEC 7 pozwolą na szybką, płynną i wygodną jazdę, a przedni amortyzator złagodzi i rozproszy drgania i wstrząsy.Hulajnoga została wyprodukowana z aluminium, dzięki temu jest lekka, a prosty i komfortowy mechanizm składania ułatwia jej transport i przechowywanie. Deck został pokryty specjalnym przeciwpoślizgowym materiałem, który uniemożliwia ślizganiu się, zapewniając tym samym zrównoważone utrzymywanie się, nawet w czasie bardziej dynamicznej jazdy. Regulacja wysokości pozwoli dobrać jej długość do wzrostu użytkownika, a koszyk na bidon pozwoli wziąć ze sobą ulubiony napój. Specjalna odpinana rączka ułatwi po złożeniu hulajnogi transport, możesz założyć sobie ją na ramię i przechowywanie możesz ją zawiesić np.: na haku.Przemieszczaj się szybciej, łatwiej i przyjemniej na hulajnodze PB ORNAMENT. Ten model zapewnia bezpieczną i wygodną jazdę na najwyższym poziomie. ORNAMENT to progresywna hulajnoga adekwatna dla dorosłych i młodzieży.Dla większego bezpieczeństwa nie zapomnij o zakupie kasku i ochraniaczy, które znajdziesz na naszej stronie internetowej w ciekawych wzorach.pb to polska marka premium brand specjalizująca się w branży sportowej i rekreacyjnej. Ma szeroką gamę produktów, wykonaną z najwyższą precyzyjnością w oparciu o aktualne trendy panujące na rynku. Dokłada wszelkich starań, żeby sprostać wymaganiom klientów.właściwościwymiary ok.: 94 x 43 x 98 -108 cm (dł. X szer.x wys.)regulowana wysokość ok.: Tak, 98 – 103 - 108 cmpodest (miejsce na nogi): 33 x 13 - 15 cm (dł. X szer.)wymiar decku: 51 x 13-15 cm (dł. X szer.)prześwit (odległość od ziemi do stopki) ok.: 5 cmmateriały: aluminium – konstrukcja, PU - kółka, PP - rączkiwaga użytkownika: od 30 do 100 kgprzeznaczenie: dla osób od 1,45 cm do 1,95 cmklasa:,,A"przeznaczenie powyżej 14 roku życiakolor: czarny, zielony wzorywaga netto: 5,200 kgwaga brutto: 6,000 kgrozmiary uchwytów: 12,5 x 3 cm (dł. X śr.)wymiary po złożeniu: 15 x 32 x 107,5 cm (szer. X wys. X dł.)składana konstrukcja: takumocniona rękojeść: niestopka: tak, wysuwanahamulec: tak, na tylnym koleuchwyt- rączka do przenoszenia: taktyp: dwukołowaKółkaprzednie: średnica ok.: 230 mm, grubość ok.30 mmtylne średnica ok.: 180 mm, grubość ok. 30 mmmateriał: PUłożyska: ABEC7wymiary opakowania: 104 x 64 x 16 cm (szer. X wys. X gł.)zestaw mieści: hulajnoga, uchwyt na bidon, materiałowa rączka do przenoszenia, instrukcja, imbuszgodna z normą: PN –EN 14619:2015Uwaga: artykuł w zależności od dostawy, może nieznacznie różnić się wyglądem przy zachowaniu wszelkich funkcji użytkowych!Uwaga: przedstawione odcienie należy traktować poglądowo, mogą odbiegać od rzeczywistych ze względu na najróżniejsze ustawienia monitorów oraz cykl obróbki zdjęć.
  • Producent PB 

  3 # Hulajnoga hornet clvr 200 czarno-zielona 100kg xxl składana marki Hudora

  Hulajnoga hornet clvr 200 czarno-zielona 100kg xxl składana marki Hudora Niska Cena producent Hudora istnieje już od ponad 90 lat. To długie doświadczenie w sportowo-rekreacyjnej branży przekłada się na wysoką jakość i nowoczesność produktów. Składana aluminiowa HULAJNOGA niemieckiej marki HUDORA Hornet CLVR 200 z sporymi kołami i max obciążeniem 100 kg! NOWOŚĆ! Tylny hamulec cierny zintegrowany z błotnikiem. Obniżony podest ułatwia wsiadanie i zsiadanie z hulajnogi. Ta hulajnoga to nadzwyczajny środek transportu: koła 205mm = 3x dalej i 3x szybciej niżeli pieszo... regulowana kierownica w zakresie wysokości od 89,5 do 109 cm dostosowuje się do rozmiarów użytkownika. Obniżony deck, gumowane gwarantuje niezbędną wygodę i komfort jazdy, a zastosowane błotniki w dodatku zabezpieczają przed kurzem. innowacyjny system składania! Hulajnogi HUDORA - przyjazne dla środowiska, prosty, progresywny design. świetnie nadają się dla osób dorosłych dbających o styl. Ta hulajnoga została opracowana specjalnie dla osób dojeżdżających do pracy i turystów. dane technologiczne hulajnogi Hudora CLVR 200: składana aluminiowa budowa - mechanizm składania CLVRobniżony podest Low Rider Deckmax. Obciążenie do 100 kg!!!wytłaczany tylny hamulec ciernydwa błotniki, z przodu i z tyłuregulacja wysokości kierownicy 89,5 do 109 cmrozmiary: długość 95 cm, przeciwpoślizgowy podest: 40 x 13 cmduże koła: CL o średnicy 205 mm i 180 mm wyprodukowane z odlewanego PU, 82 Ałożyska ABEC 7, chromdzwonek ostrzegawczymarkowa jakośćnowoczesny i stylowy wygląddokument GS-geprüft, CEgwarancja 2 lata Hulajnoga oczywiście nowa w oryginalnym opakowaniu.
  • Producent Hudora 

  5 # Bikestar Hulajnoga wyczynowa stunt 110 czarno-zielona semi - professional

  Bikestar Hulajnoga wyczynowa stunt 110 czarno-zielona semi - professional Niska Cena HULAJNOGA wyczynowa BikeStar STUNT 110 czarno-zielona semi-professional z aluminiowym systemem kompresji Hidden Internal Compression (HIC) szanowanej niemieckiej producenta BIKE STAR towar najwyższej jakości! Hulajnoga wyprodukowana z najwyższej jakości stopu aluminium lotniczego 6061 T6 HULAJNOGA solidne felgi w pełni wyprodukowane z aluminium!!! informacje technologiczne: hulajnoga wykonana z najwyższej jakości stopu aluminium lotniczego 6061 T6;maksymalna waga użytkownika: 100 kg;koła o średnicy 110 mm z poliuretanu "high rebound";aluminiowe anodowane felgi malowane proszkowo;podest aluminiowy z powierzchnią przeciwpoślizgową o wymiarach 51,5 x 11,5 cmdługość hulajnogi: 65 cmwysokość hulajnogi: 84 cmszerokość kierownicy 55 cm;waga: 3,3 kg;łożyska: ABEC 9 chrom;stalowy widelec 510 mm zintegrowany z aluminiową kierownicą; umocniona rura sterowa - grubość ścianki 3 mm;hamulec nożny na tylnym kole;potrójny pierścień mocujący kierownicę;kolor czarno - zielony, z interesującą grafiką stworzoną w technice 3D;artykuł atest TÜV i GS-geprüft.gwarancja 2 lata.zalecenia wiekowe: powyżej 8 lat (130 cm wzrostu)spełnia wszystkie normy i wymagania UE (DIN EN 14619: 2015) oraz USA (ASTM F2264-14 / CPSIA 101/108/114) Hulajnoga nowa w oryginalnym opakowaniu. Brak składanych i trzypunktowe mocowanie kierownicy i odporność na uszkodzenia. Hulajnoga Stunt Star Scooter to artykuł perfekcyjny równocześnie do jazdy na ulicy jak i w skate-parku.
  • Producent BikeStar 

  6 # Hulajnoga SPOKEY Tunk Zielony (5902693270515)

  Hulajnoga SPOKEY Tunk Zielony (5902693270515) Niska Cena Hulajnoga dla młodzieży i dorosłych Spokey TUNK: posiada wyjątkowo duże, gumowe koła (200*40 mm), które ułatwiają płynność jazdy i perfekcyjną amortyzację, choćby podczas jazdy po nierównej nawierzchni, została wyekwipowana w dostosowywaną kolumnę kierownicy, dlatego dostosowanie jej wysokości do wzrostu kierującego nie stanowi problemu, może być wykorzystywana do jazdy rekreacyjnej, terenowej i szybkiej. Hulajnoga Spokey TUNK idealnie spisuje się jednocześnie jako środek transportu w zatłoczonych miejscach, w trakcie dynamicznej, prędkiej, jak i swobodnej jazdy w parku. Jest wyjątkowo kompaktowa, nie zajmuje dużo miejsca oraz ma możliwość składania, dlatego bez problemu zmieści się w bagażniku, windzie czy autobusie. Możesz mieć ją zawsze przy sobie. Perfekcyjna płynność jazdy TUNK to model produkowany z myślą o miłośnikach skatingu. Będzie doskonałym wyborem dla młodzieży, a także dorosłych. Regulowana kolumna kierownica w zakresie 90-96 cm pozwala scalić wysokość hulajnogi do wzrostu kierującego – nie musisz się martwić, jeśli z roku na rok stajesz się coraz wyższy! Hulajnoga Spokey TUNK podkreśla się nad wyraz obfitymi kołami (200 mm), a także wysokiej klasy łożyskami (ABEC7). Takie połączenie gwarantuje niezwykłą płynność ruchu, a także pozwala na osiąganie wysokich szybkości. Komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy Hulajnoga Spokey TUNK jest nieprzeciętnym wyborem zarówno do rekreacyjnej jazdy w parku, jak i szybszego, arcytrudnego, a także równocześnie bezpiecznego poruszania się. Została wyposażona w hamulec nożny, który pozwala przypasować prędkość poruszania się do panujących warunków. Innym poprawęm jest obszerny, pokryty grafiką, antypoślizgowy podest, który zapewnia komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy. rozszerzona amortyzacja na nierównych nawierzchniach Poruszanie się na Spokey TUNK jest dziecinnie proste i przynosi mnóstwo radości! Nie musisz martwić się o wysokość kierownicy, gdyż luźną regulację. Dzięki możliwości składania zabierzesz hulajnogę Spokey TUNK ze sobą dosłownie wszędzie. Jednak jej wyjątkową cechą są koła gumowe, które perfekcyjnie amortyzują wstrząsy! Takie rozwiązanie powoduje, iż będziesz czuć się komfortowo choćby podczas jazdy po trudnych, nierównych nawierzchniach. cechy: - Podest: 6063-aluminium - rozmiary podestu: 540 × 112 mm - Łącznik: stalowy, 2-pinowy - Kierownica: aluminium - wymiary kół: 200 × 40 mm - Koła pompowane - Rączki: TPR - Łożyska: ABEC-7 - Przeznaczenie: 8+ - Max. waga użytkownika: 100 kg - wymiary: 88 × 34 × 99 cm
  • Producent SPOKEY 


  (TOP7) Ranking polecanych hulajnóg dla osoby dorosłej – maj 2024

  Poniżej prezentujemy alternatywne zestawienie, które powinno pomóc wybrać możliwie najlepsze hulajnogi dla dorosłych.


  Jeżeli już wyszukałeś i zakupiłeś wybrany produkt, zachęcamy do wymienienia się doświadczeniami i wyrażenia opinii związanych z hulajnogami zielonymi dla dorosłych.  Tego szukali użytkownicy w publikacji …

  • jaka hulajnoga zielona dla dorosłego najlepsza,
  • hulajnogi zielone dla osoby dorosłej ranking,
  • top10 zielonych hulajnóg dla dorosłych opinie,
  • dobre hulajnogi dla dorosłych cena.