Ranking terenowych hulajnóg elektrycznych Razor! Sprawdź proponowane TOP10!

GoSkating.pl / Rankingi skatingowe / Hulajnogi / Hulajnogi elektryczne / Ranking terenowych hulajnóg elektrycznych Razor

Poniżej znajduje się aktualne na luty 2024 zestawienie z hulajnogami elektrycznymi terenowymi Razor. Dokładamy wszelkich starań, aby mogli Państwo wybrać, jaka hulajnoga elektryczna terenowa Razor będzie najlepsza. Zachęcamy do komentowania i wyrażania opinii z zakupów.


(TOP10) Dobre elektryczne hulajnogi terenowe Razor w Rankingu na luty 2024

Aktualizowane każdego dnia zestawienie wraz z charakterystyką o elektrycznych hulajnogach terenowych Razor.

1 # Hulajnoga c35 marki Razor

Hulajnoga c35 marki Razor Niska Cena Zapraszamy na odkrywanie świata z hulajnogą elektryczną Razor C35. Jest gotowy na codzienne dojazdy do pracy, prędkie przejażdżki po okolicy lub spontaniczne wycieczki po mieście. Ten skuter elektryczny ma parę pokaźnych nadmuchiwanych opon (przód 12,5 "z technologią SuperCushion, tył 8,5"). Znaczne przednie opony gwarantują stabilność choćby na nierównym terenie, a dzięki mniejszym tylnym oponom podnóżek jest niższy, co zagwarantuje obszerniejszy komfort jazdy. Ta hulajnoga osiąga prędkość do 25 km/h w trybie Sport, a dzięki akumulatorowi 37V może zasilać skuter do 29 km na jednym ładowaniu. Ta bateria zasila bezszczotkowy silnik o mocy 350 W umieszczony w tylnym kole - więc kiedy nadepniesz na przepustnicę, poczujesz prędkość i moc, której szukasz. Płynna jazda – postępowa kompozycja z różnymi wymiarami nadmuchiwanych kół – przednie opony 12,5" z technologią SuperCushion i tylne opony 8,5" – zapewniają płynną i komfortową jazdę choćby w nierównym terenie.duży zasięg przy wielkiej szybkości – Razor C35 ma 3 tryby szybkości – w trybie Sport hulajnoga może rozwinąć prędkość do 25 km/h (kontrolowana poprzez ogranicznik szybkości), w trybie Normal 16 km/h i w trybie Walk 6 km/h. Dzięki akumulatorowi litowo-jonowemu 37V może obsłużyć do 29 km na jednym ładowaniu.Napęd na tylne koła dla udoskonalonej stabilności – Dzięki napędowi wbudowanemu w tylne koło, ciężar skutera jest lepiej rozłożony, co przyczynia się do ulepszonej przyczepności i łatwiejszej obsługi.konkretne i trwałe – Wysokiej jakości stalowa budowa C35 to gwarancja trwałości i długiej żywotności.Zasięg: do 29 km na jednym ładowaniuprędkość: 3 tryby – chód (6 km/h), normalny (16 km/h), sport (25 km/h); Opcjonalny tempomatwytrzymałość: do 60 minut ciągłej jazdySilnik: 350 W, bezszczotkowy, w tylnym koleŚwiatłaHamulce: Elektryczne obsługiwane ręcznie, z tyłuRama i widelec: stalDrążek kierownicy: składany z zatrzaskiem prędkiego zwalniania, stalUchwyty: miękkie, gumowePodnóżek: szerokość 160 mm, długość 585 mm, z antypoślizgowym gumowym uchwytem na całej powierzchniPrzednie koło: 12,5" nadmuchiwane oponyKoło tylne: opony nadmuchiwane 8,5"Podpórka: składana, stalowaBateria: litowo-jonowa 37Vposiada: ekran pokładowy, reflektory, ładowarkęWiek: 18+Maksymalne obciążenie: 100 kgWymaga częściowego konstrukcjiwymiary zmontowanego produktu: 114.3cm x 44.2cm x 112.3cmWaga towaru: 14,63 kgPo wyjęciu z pudełka możesz prosto złożyć skuter w ciągu kilku minut. Potrzebne narzędzia są załączone. *Do 60 minut ciągłej pracy w doskonałych warunkach. Trudniejszy teren skraca czas pracy baterii.
  • Producent Razor 


(TOP6) Tanie elektryczne hulajnogi terenowe Razor w Rankingu na luty 2024

Polecamy również poniższe zestawienie z hulajnogami elektrycznymi terenowymi Razor, gdzie produkty zostały uszeregowane rosnąco według ceny.

1 # Hulajnoga c35 marki Razor

Hulajnoga c35 marki Razor Niska Cena Zapraszamy na odkrywanie świata z hulajnogą elektryczną Razor C35. Jest gotowy na codzienne dojazdy do pracy, szybkie przejażdżki po okolicy albo spontaniczne wycieczki po mieście. Ten skuter elektryczny ma parę znacznych nadmuchiwanych opon (przód 12,5 "z technologią SuperCushion, tył 8,5"). Obfite przednie opony gwarantują stabilność nawet na nierównym terenie, a dzięki mniejszym tylnym oponom podnóżek jest niższy, co zapewnia obszerniejszy komfort jazdy. Ta hulajnoga osiąga szybkość do 25 km/h w trybie Sport, a dzięki akumulatorowi 37V może zasilać skuter do 29 km na jednym ładowaniu. Ta bateria zasila bezszczotkowy silnik o mocy 350 W umieszczony w tylnym kole - więc kiedy nadepniesz na przepustnicę, poczujesz prędkość i moc, której szukasz. Płynna jazda – postępowa kompozycja z rozmaitymi rozmiarami nadmuchiwanych kół – przednie opony 12,5" z technologią SuperCushion i tylne opony 8,5" – gwarantują płynną i wygodną jazdę choćby w nierównym terenie.spory zasięg przy obszernej szybkości – Razor C35 ma 3 tryby szybkości – w trybie Sport hulajnoga może rozwinąć szybkość do 25 km/h (kontrolowana przez ogranicznik prędkości), w trybie Normal 16 km/h i w trybie Walk 6 km/h. Dzięki akumulatorowi litowo-jonowemu 37V może obsłużyć do 29 km na jednym ładowaniu.Napęd na tylne koła dla ulepszonej stabilności – Dzięki napędowi zastosowanemu w tylne koło, ciężar skutera jest lepiej rozłożony, co przyczynia się do ulepszonej przyczepności i łatwiejszej obsługi.konkretne i trwałe – Wysokiej jakości stalowa konstrukcja C35 to gwarancja trwałości i długiej żywotności.Zasięg: do 29 km na jednym ładowaniuprędkość: 3 tryby – chód (6 km/h), normalny (16 km/h), sport (25 km/h); Opcjonalny tempomattrwałość: do 60 minut ciągłej jazdySilnik: 350 W, bezszczotkowy, w tylnym koleŚwiatłaHamulce: Elektryczne obsługiwane ręcznie, z tyłuRama i widelec: stalDrążek kierownicy: składany z zatrzaskiem prędkiego zwalniania, stalUchwyty: miękkie, gumowePodnóżek: szerokość 160 mm, długość 585 mm, z antypoślizgowym gumowym uchwytem na całej powierzchniPrzednie koło: 12,5" nadmuchiwane oponyKoło tylne: opony nadmuchiwane 8,5"Podpórka: składana, stalowaBateria: litowo-jonowa 37Vmieści: ekran pokładowy, reflektory, ładowarkęWiek: 18+Maksymalne obciążenie: 100 kgWymaga częściowego montażurozmiary zmontowanego produktu: 114.3cm x 44.2cm x 112.3cmWaga artykułu: 14,63 kgPo wyjęciu z pudełka możesz z łatwością złożyć skuter w ciągu kilku minut. Potrzebne narzędzia są dołączone. *Do 60 minut ciągłej pracy w znakomitych warunkach. Trudniejszy teren skraca czas pracy baterii.
  • Producent Razor 


(TOP7) Ranking polecanych terenowych hulajnóg z silnikiem elektrycznym – luty 2024

Poniżej prezentujemy alternatywne zestawienie, które powinno pomóc wybrać możliwie najlepsze hulajnogi elektryczne terenowe.


Jeżeli już wyszukałeś i zakupiłeś wybrany produkt, zachęcamy do wymienienia się doświadczeniami i wyrażenia opinii związanych z hulajnogami elektrycznymi terenowymi Razor.Tego szukali użytkownicy w publikacji …

  • jaka hulajnoga elektryczna terenowa Razor najlepsza,
  • elektryczne hulajnogi terenowe Razor ranking,
  • top10 terenowych hulajnóg elektrycznych Razor opinie,
  • dobre hulajnogi elektryczne terenowe cena.