Ranking ochraniaczy na ciało w Esatna.pl do 200 zł! Sprawdź proponowane TOP10!

GoSkating.pl / Rankingi skatingowe / Ochraniacze / Ranking ochraniaczy na ciało w Esatna.pl do 200 zł

Poniżej znajduje się aktualne na grudzień 2022 zestawienie z ochraniaczami na ciało w sklepach Esatna.pl do 200 zł. Dokładamy wszelkich starań, aby mogli Państwo wybrać, jaki ochraniacz na ciało w sklepie Esatna.pl do 200 zł będzie najlepszy. Zachęcamy do komentowania i wyrażania opinii z zakupów.


(TOP10) Dobre ochraniacze w sklepie internetowym Esatna.pl do 200 zł w Rankingu na grudzień 2022

Aktualizowane każdego dnia zestawienie wraz z charakterystyką o ochraniaczach w Esatna.pl do 200 zł.

3 # Meteor Kask marven czarny

Meteor Kask marven czarny Niska Cena Kask Marven pochodzi z najnowszej linii kasków producenta METEOR. Zagwarantuje perfekcyjną ochronę głowy, nie powoduje dyskomfortu nawet podczas dłuższych wypraw. Ma oryginalny i stylowy design, który pozwoli Ci wyodrębnić się z tłumu. Spełni oczekiwania znakomicie w trakcie przeróżnych form rowerowych aktywności. Model Marven przypadnie do gustu wszystkim wielbicielom skikingu, a odcienie nieprzeciętnie dopasują się do koloru rolek Skike v9 200. Lekka budowa i aerodynamiczny kształt zadowolą każdego użytkownika. Skorupa wykonana z wysoko sprężystego polistyrenu EPS pochłania naprężenia powstałe w trakcie upadku. Wysokie działanie ochronne tego modelu wynika ze struktury materiału, z którego został wyprodukowany - posiada niezliczoną ilość mikroskopijnych porów powietrznych. Uzupełniającą zaletą takiego rozwiązania jest nienasiąkanie wodą i potem. wykorzystanie miękkiej, miłej w dotyku oraz odpinanej wyściółki gwarantuje nad wyraz komfortowe używanie kasku podczas długich wycieczek. Proste i szybkie dostosowanie rozmiaru realne jest poprzez użycie systemu FIT SIZE, czyli wielostopniowego pierścienia płynnej regulacji obwodu. Używając jednej ręki można w kilka sekund zintegrować go do głowy przy pomocy śladowego pokrętła umieszczonego z tyłu kasku. Kask wyposażony jest w otwory zapewniające stałą cyrkulację powietrza wokół głowy oraz odprowadzanie ciepła – system AIR FLOW. Stosowna wentylacja zabezpiecza skórę głowy przed nadmiernym poceniem. Model zaopatrzony w odpinany daszek, chroniący przed wiatrem czy destrukcyjnym działaniem promieni słonecznych. Specyfikacja: Materiał skorupy zewnętrznej: PCVwewnątrz materiał absorbujący: EPSatest - artykuł zgodny z wymogimi normy europejskiej EN1078wymiary kasku: atrybuty: System AIR FLOW - system wentylacji prowadzi strumień powietrza przez otwory w skorupie kasku bez negatywnego wpływu na jej stabilność;Sytem Fly Net - siatka umieszczona w przednich otworach wentylacyjnych, broni głowę przed ukąszeniami owadów w trakcie jazdy w ciepłych i wilgotnych warunkach;Antybakteryjna wyściółka - miękka, delikatna w dotyku wyściółka zapobiegająca rozwojowi bakterii, a także redukująca nieprzyjemny zapach wywoływany przez pot, nie zaczepia się o włosy;System QUICK-RELEASE - sprzączki prędkiego zapięcia;System FIT SIZE - wielostopniowy pierścień płynnej regulacji obwodu;Zdejmowane elementy wyściółki - łatwiej utrzymać czystość elementów wchłaniających pot, gdy można je skutecznie prać i osuszać. wymiary:S - 52-56 cmWaga:253 g (S)
 • Producent Meteor 

4 # ochraniacze na łokcie DESTROYER - Pro Elbow Camo (CAMO)

ochraniacze na łokcie DESTROYER - Pro Elbow Camo (CAMO) Niska Cena
 • Producent DESTROYER 

5 # Ochraniacz kolan - knee sleeve black (black) rozmiar: l marki Amplifi

Ochraniacz kolan - knee sleeve black (black) rozmiar: l marki Amplifi Niska Cena
 • Producent AMPLIFI 

6 # Kask Meteor Marven czarno-zielony, 35467

Kask Meteor Marven czarno-zielony, 35467 Niska Cena Kask Marven pochodzi z najnowszej kolekcji kasków marki METEOR. Zagwarantuje rewelacyjną ochronę głowy, nie sprawia dyskomfortu nawet podczas dłuższych wypraw. Posiada oryginalny i stylowy design, który pozwoli Ci wyszczególnić się z tłumu. Spełni oczekiwania perfekcyjnie w trakcie rozmaitych form rowerowych aktywności. Model Marven przypadnie do gustu wszystkim wielbicielom skikingu, a odcienie świetnie przystosują się do koloru rolek Skike v9 200. Lekka budowa i aerodynamiczny kształt zadowolą każdego użytkownika. Skorupa wyprodukowana z wysoko elastycznego polistyrenu EPS pochłania naprężenia powstałe podczas upadku. Wysokie działanie ochronne tego modelu wynika ze struktury materiału, z którego został wyprodukowany - posiada niezliczoną liczba mikroskopijnych porów powietrznych. Dodatkową zaletą takiego rozwiązania jest nienasiąkanie wodą i potem. wykorzystanie miękkiej, miłej w dotyku i odpinanej wyściółki gwarantuje szczególnie komfortowe użytkowanie kasku w trakcie długich wycieczek. Proste i prędkie dopasowanie rozmiaru możliwe jest poprzez wykorzystanie systemu FIT SIZE, czyli wielostopniowego pierścienia płynnej regulacji obwodu. Używając jednej ręki można w kilka sekund złączyć go do głowy za pomocą niewiele znaczącego pokrętła umieszczonego z tyłu kasku. Kask wyposażony jest w otwory gwarantujące stałą cyrkulację powietrza wokół głowy i odprowadzanie ciepła – system AIR FLOW. Optymalna wentylacja zabezpiecza skórę głowy przed nadmiernym poceniem. Model wyekwipowany w odpinany daszek, broniący przed wiatrem czy szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Specyfikacja: Materiał skorupy zewnętrznej: PCVwe wnętrzu materiał absorbujący: EPSatest - artykuł zgodny z oczekiwaniami normy europejskiej EN1078rozmiary kasku: cechy: System AIR FLOW - system wentylacji prowadzi strumień powietrza przez otwory w skorupie kasku bez negatywnego wpływu na jej stabilność;Sytem Fly Net - siatka umieszczona w przednich otworach wentylacyjnych, chroni głowę przed ukąszeniami owadów podczas jazdy w ciepłych i wilgotnych warunkach;Antybakteryjna wyściółka - miękka, delikatna w dotyku wyściółka uniemożliwiająca rozwojowi bakterii i redukująca nieprzyjemny zapach wywoływany poprzez pot, nie zaczepia się o włosy;System QUICK-RELEASE - sprzączki szybkiego zapięcia;System FIT SIZE - wielostopniowy pierścień płynnej regulacji obwodu;Zdejmowane komponenty wyściółki - łatwiej utrzymać czystość komponentów wchłaniających pot, gdy można je efektywnie prać i suszyć. wymiary:M 55-58 cmL 58-61 cmWaga:263 g (M)273 g (L)
 • Producent Meteor 


(TOP6) Tanie ochraniacze w sklepie internetowym Esatna.pl do 200 zł w Rankingu na grudzień 2022

Polecamy również poniższe zestawienie z ochraniaczami na ciało w sklepach Esatna.pl do 200 zł, gdzie produkty zostały uszeregowane rosnąco według ceny.

1 # Ochraniacze - standard combo junior black (black) marki Bullet

Ochraniacze - standard combo junior black (black) marki Bullet Niska Cena
 • Producent BULLET 

2 # ochraniacze BULLET - Standard Combo Junior Blue (BLUE)

ochraniacze BULLET - Standard Combo Junior Blue (BLUE) Niska Cena
 • Producent BULLET 

3 # ochraniacze BULLET - Standard Combo Junior Pink (PINK)

ochraniacze BULLET - Standard Combo Junior Pink (PINK) Niska Cena
 • Producent BULLET 

4 # Ochraniacze - standard combo junior pink (pink) rozmiar: os marki Bullet

Ochraniacze - standard combo junior pink (pink) rozmiar: os marki Bullet Niska Cena
 • Producent BULLET 

5 # Bullet Ochraniacze - standard combo junior blue (blue) rozmiar: os

Bullet Ochraniacze - standard combo junior blue (blue) rozmiar: os Niska Cena
 • Producent BULLET 

6 # Ochraniacze - standard combo junior black (black) rozmiar: os marki Bullet

Ochraniacze - standard combo junior black (black) rozmiar: os marki Bullet Niska Cena
 • Producent BULLET 


(TOP7) Ranking polecanych ochraniaczy na części ciała w cenie do 200 zł – grudzień 2022

Poniżej prezentujemy alternatywne zestawienie, które powinno pomóc wybrać możliwie najlepsze ochraniacze do 200 zł.


Jeżeli już wyszukałeś i zakupiłeś wybrany produkt, zachęcamy do wymienienia się doświadczeniami i wyrażenia opinii związanych z ochraniaczami na ciało w sklepach Esatna.pl do 200 zł.Tego szukali użytkownicy w publikacji …

 • jaki ochraniacz na ciało w sklepie Esatna.pl do 200 zł najlepszy,
 • ochraniacze w sklepie internetowym Esatna.pl do 200 zł ranking,
 • top10 ochraniaczy na ciało w Esatna.pl do 200 zł opinie,
 • dobre ochraniacze do 200 zł cena.