Ranking hulajnóg elektrycznych Razor dla osób dorosłych! Sprawdź proponowane TOP10!

GoSkating.pl / Rankingi skatingowe / Hulajnogi / Hulajnogi elektryczne / Ranking hulajnóg elektrycznych Razor dla osób dorosłych

Poniżej znajduje się aktualne na kwiecień 2024 zestawienie z hulajnogami elektrycznymi Razor dla osoby dorosłej. Dokładamy wszelkich starań, aby mogli Państwo wybrać, jaka hulajnoga elektryczna Razor dla dorosłych będzie najlepsza. Zachęcamy do komentowania i wyrażania opinii z zakupów.


(TOP10) Dobre elektryczne hulajnogi Razor dla dorosłego w Rankingu na kwiecień 2024

Aktualizowane każdego dnia zestawienie wraz z charakterystyką o elektrycznych hulajnogach Razor dla dorosłych.

1 # Hulajnoga c35 marki Razor

Hulajnoga c35 marki Razor Niska Cena Zapraszamy na odkrywanie świata z hulajnogą elektryczną Razor C35. Jest gotowy na codzienne dojazdy do pracy, prędkie przejażdżki po okolicy lub spontaniczne wycieczki po mieście. Ten skuter elektryczny ma parę sporych nadmuchiwanych opon (przód 12,5 "z technologią SuperCushion, tył 8,5"). Obszerne przednie opony zapewniają stabilność choćby na nierównym terenie, a dzięki mniejszym tylnym oponom podnóżek jest niższy, co gwarantuje większy komfort jazdy. Ta hulajnoga osiąga prędkość do 25 km/h w trybie Sport, a dzięki akumulatorowi 37V może zasilać skuter do 29 km na jednym ładowaniu. Ta bateria zasila bezszczotkowy silnik o mocy 350 W umieszczony w tylnym kole - więc kiedy nadepniesz na przepustnicę, poczujesz szybkość i moc, której szukasz. Płynna jazda – progresywna konstrukcja z przeróżnymi wymiarami nadmuchiwanych kół – przednie opony 12,5" z technologią SuperCushion i tylne opony 8,5" – zapewniają płynną i komfortową jazdę nawet w nierównym terenie.spory zasięg przy dużej prędkości – Razor C35 ma 3 tryby szybkości – w trybie Sport hulajnoga może rozwinąć szybkość do 25 km/h (kontrolowana przez ogranicznik prędkości), w trybie Normal 16 km/h i w trybie Walk 6 km/h. Dzięki akumulatorowi litowo-jonowemu 37V może obsłużyć do 29 km na jednym ładowaniu.Napęd na tylne koła dla ulepszonej stabilności – Dzięki napędowi zaimplementowanemu w tylne koło, ciężar skutera jest lepiej rozłożony, co przyczynia się do udoskonalonej przyczepności i łatwiejszej obsługi.solidne i trwałe – Wysokiej jakości stalowa budowa C35 to gwarancja trwałości i długiej żywotności.Zasięg: do 29 km na jednym ładowaniuszybkość: 3 tryby – chód (6 km/h), normalny (16 km/h), sport (25 km/h); Opcjonalny tempomatsolidność: do 60 minut ciągłej jazdySilnik: 350 W, bezszczotkowy, w tylnym koleŚwiatłaHamulce: Elektryczne obsługiwane ręcznie, z tyłuRama i widelec: stalDrążek kierownicy: składany z zatrzaskiem szybkiego zwalniania, stalUchwyty: miękkie, gumowePodnóżek: szerokość 160 mm, długość 585 mm, z antypoślizgowym gumowym uchwytem na całej powierzchniPrzednie koło: 12,5" nadmuchiwane oponyKoło tylne: opony nadmuchiwane 8,5"Podpórka: składana, stalowaBateria: litowo-jonowa 37Vmieści: wyświetlacz pokładowy, reflektory, ładowarkęWiek: 18+Maksymalne obciążenie: 100 kgWymaga częściowego montażurozmiary zmontowanego towaru: 114.3cm x 44.2cm x 112.3cmWaga artykułu: 14,63 kgPo wyjęciu z pudełka możesz prosto złożyć skuter w ciągu kilku minut. Konieczne narzędzia są dołączone. *Do 60 minut ciągłej pracy w nadzwyczajnych warunkach. Trudniejszy teren skraca czas pracy baterii.
  • Producent Razor 


(TOP6) Tanie elektryczne hulajnogi Razor dla dorosłego w Rankingu na kwiecień 2024

Polecamy również poniższe zestawienie z hulajnogami elektrycznymi Razor dla osoby dorosłej, gdzie produkty zostały uszeregowane rosnąco według ceny.

2 # Hulajnoga c35 marki Razor

Hulajnoga c35 marki Razor Niska Cena Zapraszamy na odkrywanie świata z hulajnogą elektryczną Razor C35. Jest gotowy na codzienne dojazdy do pracy, szybkie przejażdżki po okolicy lub spontaniczne wycieczki po mieście. Ten skuter elektryczny ma parę obszernych nadmuchiwanych opon (przód 12,5 "z technologią SuperCushion, tył 8,5"). Spore przednie opony gwarantują stabilność nawet na nierównym terenie, a dzięki mniejszym tylnym oponom podnóżek jest niższy, co zagwarantuje obszerniejszy komfort jazdy. Ta hulajnoga osiąga prędkość do 25 km/h w trybie Sport, a dzięki akumulatorowi 37V może zasilać skuter do 29 km na jednym ładowaniu. Ta bateria zasila bezszczotkowy silnik o mocy 350 W umieszczony w tylnym kole - więc kiedy nadepniesz na przepustnicę, poczujesz prędkość i moc, której szukasz. Płynna jazda – innowacyjna konstrukcja z najróżniejszymi wymiarami nadmuchiwanych kół – przednie opony 12,5" z technologią SuperCushion i tylne opony 8,5" – gwarantują płynną i komfortową jazdę nawet w nierównym terenie.obszerny zasięg przy wielkiej prędkości – Razor C35 ma 3 tryby szybkości – w trybie Sport hulajnoga może rozwinąć szybkość do 25 km/h (kontrolowana poprzez ogranicznik prędkości), w trybie Normal 16 km/h i w trybie Walk 6 km/h. Dzięki akumulatorowi litowo-jonowemu 37V może obsłużyć do 29 km na jednym ładowaniu.Napęd na tylne koła dla lepszej stabilności – Dzięki napędowi zastosowanemu w tylne koło, ciężar skutera jest lepiej rozłożony, co przyczynia się do ulepszonej przyczepności i łatwiejszej obsługi.konkretne i trwałe – Wysokiej jakości stalowa konstrukcja C35 to gwarancja trwałości i długiej żywotności.Zasięg: do 29 km na jednym ładowaniuprędkość: 3 tryby – chód (6 km/h), normalny (16 km/h), sport (25 km/h); Opcjonalny tempomatsolidność: do 60 minut ciągłej jazdySilnik: 350 W, bezszczotkowy, w tylnym koleŚwiatłaHamulce: Elektryczne obsługiwane ręcznie, z tyłuRama i widelec: stalDrążek kierownicy: składany z zatrzaskiem szybkiego zwalniania, stalUchwyty: miękkie, gumowePodnóżek: szerokość 160 mm, długość 585 mm, z antypoślizgowym gumowym uchwytem na całej powierzchniPrzednie koło: 12,5" nadmuchiwane oponyKoło tylne: opony nadmuchiwane 8,5"Podpórka: składana, stalowaBateria: litowo-jonowa 37Vzawiera: wyświetlacz pokładowy, reflektory, ładowarkęWiek: 18+Maksymalne obciążenie: 100 kgWymaga częściowego konstrukcjiwymiary zmontowanego produktu: 114.3cm x 44.2cm x 112.3cmWaga towaru: 14,63 kgPo wyjęciu z pudełka możesz łatwo złożyć skuter w ciągu kilku minut. Potrzebne narzędzia są załączone. *Do 60 minut ciągłej pracy w znakomitych warunkach. Trudniejszy teren skraca czas pracy baterii.
  • Producent Razor 


(TOP7) Ranking polecanych hulajnóg z silnikiem elektrycznym dla dorosłych – kwiecień 2024

Poniżej prezentujemy alternatywne zestawienie, które powinno pomóc wybrać możliwie najlepsze hulajnogi elektryczne dla dorosłego.


Jeżeli już wyszukałeś i zakupiłeś wybrany produkt, zachęcamy do wymienienia się doświadczeniami i wyrażenia opinii związanych z hulajnogami elektrycznymi Razor dla osoby dorosłej.Tego szukali użytkownicy w publikacji …

  • jaka hulajnoga elektryczna Razor dla dorosłych najlepsza,
  • elektryczne hulajnogi Razor dla dorosłego ranking,
  • top10 hulajnóg elektrycznych Razor dla osób dorosłych opinie,
  • dobre hulajnogi elektryczne dla dorosłego cena.