Ranking hulajnóg elektrycznych Barel dla osób dorosłych! Sprawdź proponowane TOP10!

GoSkating.pl / Rankingi skatingowe / Hulajnogi / Hulajnogi elektryczne / Ranking hulajnóg elektrycznych Barel dla osób dorosłych

Poniżej znajduje się aktualne na luty 2024 zestawienie z hulajnogami elektrycznymi Barel dla osoby dorosłej. Dokładamy wszelkich starań, aby mogli Państwo wybrać, jaka hulajnoga elektryczna Barel dla dorosłych będzie najlepsza. Zachęcamy do komentowania i wyrażania opinii z zakupów.


(TOP10) Dobre elektryczne hulajnogi Barel dla dorosłego w Rankingu na luty 2024

Aktualizowane każdego dnia zestawienie wraz z charakterystyką o elektrycznych hulajnogach Barel dla dorosłych.

1 # Barel Hulajnoga elektryczna ruptor r3 (miedziany) (5901821997836)

Barel Hulajnoga elektryczna ruptor r3 (miedziany) (5901821997836) Niska Cena Ruptor R3 Ruptor R3 najlepiej czuje się w towarzystwie indywidualistów, nonkonformistów i ludzi z wyraźnym charakterem. Jego masywna - wręcz pancerna - kompozycja nie tylko pokazuje, że nie jest to zwykła hulajnoga. Zagwarantuje ona też dłuższą żywotność pojazdu! To z kolei pozwoli Ci cieszyć się doskonałym wyglądem poprzez długi czas. Zwierzęcy instynkt Ruptor R3 to bestia, nie tylko z wyglądu! Jego prawdziwe oblicze widać wewnątrz. Wystarczy zaznaczyć, że za wszystkie wrażenia na drodze będzie odpowiadać silnik o mocy aż 800 W. Tak konkretny napęd sprawia, że praktycznie żadne wzniesienie, czy przeszkoda nie będzie stanowić dla Ciebie problemu. Nie powinna go także sprawić waga Twoja i przewożonych rzeczy, ponieważ Ruptor R3 może unieść nawet 150 kg! Dodajmy do tego komfortową, designerską kierownicę i mamy idealne połączenie siły, wygody i elegancji, jakim jest Ruptor R3! Moc i komfort nieprzystępno jest scalać przyjemne z pożytecznym. Mimo to - przy projektowaniu Ruptora - udało się to osiągnąć! Oprócz unikatowego wyglądu, potężnego silnika, skutecznej baterii i bezawaryjnych hamulców - zyskasz także: ekran - to właśnie na nim w jasny i przejrzysty sposób możesz podejrzeć aktualną prędkość i stopień naładowania baterii. Do tego nie zabraknie Ci informacji na temat temperatury sterownika, dzięki temu unikniesz przegrzania pojazdu! Tryb „pieszy" pozwoli Ci na wygodne i bezpieczne poruszanie się wśród pieszych! samoczynne utrzymanie prędkości między 1 a 5 km/h ułatwi Ci "spacerowanie" z całą paczką! Bo drapieżnicy trzymają się razem - niezależnie od sytuacji. Aplikacja W mgnieniu oka zmienisz ustawienia oraz sprawdzisz stan swej hulajnogi (przebieg, stan baterii itd.). A podczas postoju, jeżeli oddalasz się od swego pojazdu - możesz go zablokować. Dzięki czemu nikt, oprócz Ciebie nie będzie mógł jej włączyć (a przy jakiejkolwiek próbie - włączy się alarm). Bezpieczeństwo Drapieżnie, nie musi oznaczać niebezpiecznie. Chcemy, by podbijanie szos było bezepiczene dla Twojego zdrowia. Oczywiście, ze względu na charakter Ruptora R3, nie można było zamontować zwykłych hamulców. Dlatego materiały i kompozycja hamulców tarczowych była skrupulatnie przemyślana. Wszystko po to, aby zapewnić Ci pełną kontrolę i pewność - choćby w nagłych sytuacjach! Pomagają w tym również grube opony, które dbają zarówno o przyczepność, jak i o kontrolę nad pojazdem. Dzięki nim będziesz mógł pewnie pokonywać choćby niezwykle ostre zakręty i manewrować w warunkach, gdzie inne hulajnogi dawno by wymiękły. Jedyny w swym typu Wszystkie wspomniane komponenty pozwolą Ci w końcu rozwinąć skrzydła na drodze. Odpowiednia moc, pełny komfort, a do tego niezawodne komponenty bezpieczeństwa. To, plus liczne udogodnienia sprawiają, iż kierowcy, którzy raz zdecydują się na Ruptora - już przy nim zostaną.
 • Producent Barel 

2 # Hulajnoga elektryczna Ruptor R3 (zielona)

Hulajnoga elektryczna Ruptor R3 (zielona) Niska Cena Ruptor R3 Ruptor R3 najlepiej czuje się w towarzystwie indywidualistów, nonkonformistów i ludzi z wyraźnym charakterem. Jego masywna - wręcz pancerna - kompozycja nie tylko prezentuje, że nie jest to zwykła hulajnoga. Zapewnia ona też dłuższą żywotność pojazdu! To z kolei pozwoli Ci radować się nieprzeciętnym wyglądem poprzez długi czas. Zwierzęcy instynkt Ruptor R3 to bestia, nie tylko z wyglądu! Jego prawdziwe oblicze widać wewnątrz. Starczy zaznaczyć, iż za wszystkie wrażenia na drodze będzie odpowiadać silnik o mocy aż 800 W. Tak solidny napęd powoduje, że praktycznie żadne wzniesienie, czy przeszkoda nie będzie stanowić dla Ciebie problemu. Nie powinna go również sprawić waga Twoja i przewożonych rzeczy, ponieważ Ruptor R3 może unieść choćby 150 kg! Dodajmy do tego wygodną, designerską kierownicę i mamy świetne połączenie siły, wygody i elegancji, jakim jest Ruptor R3! Moc i komfort nieprzystępno jest integrować przyjemne z pożytecznym. Mimo to - przy projektowaniu Ruptora - udało się to osiągnąć! Oprócz nieszablonowego wyglądu, potężnego silnika, sprawnej baterii i bezusterkowych hamulców - zyskasz ponadto: ekran - to właśnie na nim w jasny i przezroczysty sposób możesz podejrzeć aktualną prędkość i stopień naładowania baterii. Do tego nie zabraknie Ci informacji na temat temperatury sterownika, dzięki czemu unikniesz przegrzania pojazdu! Tryb „pieszy" pozwoli Ci na wygodne i bezpieczne poruszanie się wśród pieszych! automatyczne utrzymanie prędkości między 1 a 5 km/h ułatwi Ci "spacerowanie" z całą paczką! Bo drapieżnicy trzymają się razem - niezależnie od sytuacji. Aplikacja W mgnieniu oka zmienisz ustawienia oraz sprawdzisz stan swojej hulajnogi (przebieg, stan baterii itd.). A podczas postoju, jeżeli oddalasz się od swego pojazdu - możesz go zablokować. Dzięki czemu nikt, oprócz Ciebie nie będzie mógł jej włączyć (a przy jakiejkolwiek próbie - włączy się alarm). Bezpieczeństwo Drapieżnie, nie musi oznaczać niebezpiecznie. Chcemy, żeby podbijanie szos było bezepiczene dla Twojego zdrowia. Oczywiście, ze względu na charakter Ruptora R3, nie można było zamontować zwykłych hamulców. Dlatego materiały i budowa hamulców tarczowych była dokładnie przemyślana. Wszystko po to, żeby zapewnić Ci pełną kontrolę i pewność - nawet w nagłych sytuacjach! Pomagają w tym również grube opony, które dbają jednocześnie o przyczepność, jak i o kontrolę nad pojazdem. Dzięki nim będziesz mógł pewnie pokonywać nawet niezwykle ostre zakręty i manewrować w warunkach, gdzie inne hulajnogi dawno aby wymiękły. Jedyny w swoim rodzaju Wszystkie wspomniane części pozwolą Ci w końcu rozwinąć skrzydła na drodze. Optymalna moc, pełny komfort, a do tego niezawodne komponenty bezpieczeństwa. To, plus liczne udogodnienia powodują, że kierowcy, którzy raz zdecydują się na Ruptora - już przy nim zostaną.
 • Producent Barel 

3 # Hulajnoga elektryczna ruptor r3 (czarna) marki Barel

Hulajnoga elektryczna ruptor r3 (czarna) marki Barel Niska Cena Ruptor R3 Ruptor R3 najlepiej czuje się w towarzystwie indywidualistów, nonkonformistów i ludzi z wyraźnym charakterem. Jego masywna - wręcz pancerna - kompozycja nie tylko przedstawia, iż nie jest to zwykła hulajnoga. Zapewnia ona także dłuższą żywotność pojazdu! To z kolei pozwoli Ci cieszyć się idealnym wyglądem przez długi czas. Zwierzęcy instynkt Ruptor R3 to bestia, nie tylko z wyglądu! Jego prawdziwe oblicze widać we wnętrzu. Wystarczy zaznaczyć, iż za wszystkie wrażenia na drodze będzie odpowiadać silnik o mocy aż 800 W. Tak mocny napęd powoduje, iż praktycznie żadne wzniesienie, czy przeszkoda nie będzie stanowić dla Ciebie problemu. Nie powinna go również sprawić waga Twoja i przewożonych rzeczy, ponieważ Ruptor R3 może unieść nawet 150 kg! Dodajmy do tego wygodną, designerską kierownicę i mamy nieprzeciętne połączenie siły, wygody i elegancji, jakim jest Ruptor R3! Moc i komfort niełatwo jest wiązać przyjemne z pożytecznym. Mimo to - przy projektowaniu Ruptora - udało się to osiągnąć! Oprócz nieszablonowego wyglądu, mocnego silnika, skutecznej baterii i niezawodnych hamulców - zyskasz jeszcze: wyświetlacz - to właśnie na nim w jasny i klarowny sposób możesz podejrzeć aktualną szybkość i stopień naładowania baterii. Do tego nie zabraknie Ci informacji na temat temperatury sterownika, dzięki temu unikniesz przegrzania pojazdu! Tryb „pieszy" pozwoli Ci na komfortowe i bezpieczne poruszanie się wśród pieszych! automatyczne utrzymanie szybkości między 1 a 5 km/h ułatwi Ci "spacerowanie" z całą paczką! Bo drapieżnicy trzymają się razem - niezależnie od sytuacji. Aplikacja W mgnieniu oka zmienisz ustawienia oraz sprawdzisz stan swej hulajnogi (przebieg, stan baterii itd.). A podczas postoju, jeżeli oddalasz się od swojego pojazdu - możesz go zablokować. Dzięki temu nikt, oprócz Ciebie nie będzie mógł jej włączyć (a przy jakiejkolwiek próbie - włączy się alarm). Bezpieczeństwo Drapieżnie, nie musi oznaczać niebezpiecznie. Chcemy, by podbijanie szos było bezepiczene dla Twojego zdrowia. Oczywiście, ze względu na charakter Ruptora R3, nie można było zamontować zwykłych hamulców. Dlatego materiały i konstrukcja hamulców tarczowych była starannie przemyślana. Wszystko po to, aby zapewnić Ci całkowitą kontrolę i pewność - choćby w nagłych sytuacjach! Pomagają w tym także grube opony, które dbają zarówno o przyczepność, jak i o kontrolę nad pojazdem. Dzięki nim będziesz mógł pewnie pokonywać choćby bardzo ostre zakręty i manewrować w warunkach, gdzie inne hulajnogi dawno aby wymiękły. Jedyny w swym rodzaju Wszystkie wspomniane części pozwolą Ci w końcu rozwinąć skrzydła na drodze. Optymalna moc, pełny komfort, a do tego niezawodne elementy bezpieczeństwa. To, plus liczne udogodnienia sprawiają, że kierowcy, którzy raz zdecydują się na Ruptora - już przy nim zostaną.
 • Producent Barel 

4 # Hulajnoga elektryczna ruptor r6 (miedziana) marki Barel

Hulajnoga elektryczna ruptor r6 (miedziana) marki Barel Niska Cena Ruptor R6 Jesteś fanem prędkiej jazdy? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie coś w sam raz! Prawdziwą bestię na dwóch kółkach. Niekwestionowanego króla miejskiej dżungli. Jednym słowem: Ruptora R6. Niestraszni są mu kierowcy, którzy mają 2 metry wzrostu albo 150 kg wagi. Ten zawodnik może się zmierzyć praktycznie z każdym! żeby w pełni wydobyć jego potencjał, kierowcy z reguły wykorzystują go w dwóch celach. Pierwszy to skrajne wycieczki, na których moc jest kluczowym elementem powodzenia. Drugim jest miejska jazda, w trakcie której liczy się styl i wyróżnienie w tłumie. Prawdziwa bestia nie tylko z wyglądu Ruptor R6 posiada aż dwa silniki (z przodu i z tyłu), a każdy z nich o potencjale 800 W. W parze z mocą idzie również komfort jazdy. Model R6 zaopatrzony jest w wahaczowo-amortyzowane przednie i tylne koło. Dzięki temu unikniesz bólu nadgarstków i kolan, a do tego bez większych problemów pokonasz mniejsze przeszkody i nierówności. Dusza drapieżnika Żeby zapewnić maksimum wrażeń hulajnoga zaopatrzona jest w wyświetlacz. Widoczna na nim temperatura sterownika pozwoli Ci monitorować stan pojazdu. Działa to na tej samej zasadzie, co ciśnienie turbosprężarki w samochodach sportowych. Chcesz złapać chwilę oddechu? A może dotrzymać kroku partnerce lub przyjacielowi? Zero problemu! Po włączeniu trybu "pieszego" Ruptor utrzyma szybkość między 1 a 5 km na godzinę i włączy światła awaryjne. Aplikacja Ruptor dedykowaną aplikację, dzięki której możesz wykonać dużo czynności. Pomiędzy innymi sprawdzić stan hulajnogi (przebieg, stan baterii itd.) czy zintegrować jej ustawienia pod swoje zapotrzebowania (decydując, jaka ma być prędkość na poszczególnych biegach). Możesz w dodatku zablokować ją w trakcie postoju. Hulajnoga wtedy nie da się wyłączyć. Koła z silnikami są zablokowane elektronicznie, a w razie próby ruszenia odzywa się alarm! Bezpieczeństwo Hulajnoga ma hamulce tarczowe jednocześnie z przodu, jak i z tyłu. Na dodatek, podczas hamowania, automatycznie włącza się światło ostrzegawcze, które zasygnalizuje innym uczestnikom ruchu - co planujesz. W tym samym celu zamontowane są migacze, które poinformują wszystkich o Twoich zamiarach! Pokaż pazur! Ruszając w trasę - poczujesz, że jedziesz na prawdziwej bestii. Taka właśnie jest jazda na Ruptorze. Pełna wrażeń, emocji i adrenaliny. Przy czym, dzięki licznym zabezpieczeniom i pancernej konstrukcji jest ona wyjątkowo wygodna i pewna. To właśnie wyróżnia ten pojazd na tle konkurencji.
 • Producent Barel 

5 # Barel Hulajnoga elektryczna ruptor r6 (czarna) (5901821997867)

Barel Hulajnoga elektryczna ruptor r6 (czarna) (5901821997867) Niska Cena Ruptor R6 Jesteś fanem prędkiej jazdy? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie coś w sam raz! Prawdziwą bestię na dwóch kółkach. Niekwestionowanego króla miejskiej dżungli. Jednym słowem: Ruptora R6. Niestraszni są mu kierowcy, którzy posiadają 2 metry wzrostu lub 150 kg wagi. Ten zawodnik może się zmierzyć praktycznie z każdym! aby w pełni wydobyć jego potencjał, kierowcy typowo wykorzystują go w dwóch celach. Pierwszy to ekstremalne wycieczki, na których moc jest kluczowym elementem powodzenia. Drugim jest miejska jazda, w trakcie której liczy się styl i wyróżnienie w tłumie. Prawdziwa bestia nie tylko z wyglądu Ruptor R6 posiada aż dwa silniki (z przodu i z tyłu), a każdy z nich o potencjale 800 W. W parze z mocą idzie także komfort jazdy. Model R6 wyekwipowany jest w wahaczowo-amortyzowane przednie i tylne koło. Dzięki temu unikniesz bólu nadgarstków i kolan, a do tego bez pokaźniejszych problemów pokonasz mniejsze przeszkody i nierówności. Dusza drapieżnika Żeby zapewnić maksimum wrażeń hulajnoga wyekwipowana jest w wyświetlacz. Widoczna na nim temperatura sterownika pozwoli Ci monitorować stan pojazdu. Działa to na tej samej zasadzie, co ciśnienie turbosprężarki w samochodach sportowych. Chcesz złapać chwilę oddechu? A może dotrzymać kroku partnerce albo przyjacielowi? Zero problemu! Po włączeniu trybu "pieszego" Ruptor utrzyma prędkość między 1 a 5 km na godzinę i włączy światła awaryjne. Aplikacja Ruptor asygnowaną aplikację, dzięki której możesz wykonać dużo czynności. Między innymi sprawdzić stan hulajnogi (przebieg, stan baterii itd.) czy zjednoczyć jej ustawienia pod swoje potrzeby (decydując, jaka ma być prędkość na poszczególnych biegach). Możesz także zablokować ją w trakcie postoju. Hulajnoga wtedy nie da się wyłączyć. Koła z silnikami są zablokowane elektronicznie, a w razie próby ruszenia odzywa się alarm! Bezpieczeństwo Hulajnoga posiada hamulce tarczowe jednocześnie z przodu, jak i z tyłu. Ponadto, w trakcie hamowania, samoczynnie włącza się światło ostrzegawcze, które zasygnalizuje innym uczestnikom ruchu - co planujesz. W tym samym celu zamontowane są migacze, które poinformują wszelkich o Twoich zamiarach! Pokaż pazur! Ruszając w trasę - poczujesz, że jedziesz na prawdziwej bestii. Taka właśnie jest jazda na Ruptorze. Pełna wrażeń, emocji i adrenaliny. Przy czym, dzięki licznym zabezpieczeniom i pancernej konstrukcji jest ona wyjątkowo komfortowa i pewna. To właśnie wyróżnia ten pojazd na tle konkurencji.
 • Producent Barel 


(TOP6) Tanie elektryczne hulajnogi Barel dla dorosłego w Rankingu na luty 2024

Polecamy również poniższe zestawienie z hulajnogami elektrycznymi Barel dla osoby dorosłej, gdzie produkty zostały uszeregowane rosnąco według ceny.

1 # Hulajnoga elektryczna Ruptor R3 (zielona)

Hulajnoga elektryczna Ruptor R3 (zielona) Niska Cena Ruptor R3 Ruptor R3 najlepiej czuje się w towarzystwie indywidualistów, nonkonformistów i ludzi z wyraźnym charakterem. Jego masywna - wręcz pancerna - budowa nie tylko demonstruje, iż nie jest to zwykła hulajnoga. Gwarantuje ona również dłuższą żywotność pojazdu! To z kolei pozwoli Ci radować się nadzwyczajnym wyglądem poprzez długi czas. Zwierzęcy instynkt Ruptor R3 to bestia, nie tylko z wyglądu! Jego prawdziwe oblicze widać wewnątrz. Wystarczy zaznaczyć, że za wszystkie wrażenia na drodze będzie odpowiadać silnik o mocy aż 800 W. Tak konkretny napęd powoduje, że praktycznie żadne wzniesienie, czy przeszkoda nie będzie stanowić dla Ciebie problemu. Nie powinna go również sprawić waga Twoja i przewożonych rzeczy, ponieważ Ruptor R3 może unieść nawet 150 kg! Dodajmy do tego wygodną, designerską kierownicę i mamy rewelacyjne połączenie siły, wygody i elegancji, jakim jest Ruptor R3! Moc i komfort niełatwo jest integrować przyjemne z pożytecznym. Mimo to - przy projektowaniu Ruptora - udało się to osiągnąć! Oprócz unikatowego wyglądu, solidnego silnika, efektywnej baterii i bezusterkowych hamulców - zyskasz także: wyświetlacz - to właśnie na nim w jasny i krystaliczny sposób możesz podejrzeć aktualną prędkość i stopień naładowania baterii. Do tego nie zabraknie Ci danych na temat temperatury sterownika, dzięki temu unikniesz przegrzania pojazdu! Tryb „pieszy" pozwoli Ci na komfortowe i bezpieczne poruszanie się wśród pieszych! automatyczne utrzymanie prędkości pomiędzy 1 a 5 km/h ułatwi Ci "spacerowanie" z całą paczką! Bo drapieżnicy trzymają się razem - niezależnie od sytuacji. Aplikacja W mgnieniu oka zmienisz ustawienia oraz sprawdzisz stan swojej hulajnogi (przebieg, stan baterii itd.). A podczas postoju, jeżeli oddalasz się od swego pojazdu - możesz go zablokować. Dzięki czemu nikt, oprócz Ciebie nie będzie mógł jej włączyć (a przy jakiejkolwiek próbie - włączy się alarm). Bezpieczeństwo Drapieżnie, nie musi oznaczać niebezpiecznie. Chcemy, żeby podbijanie szos było bezepiczene dla Twojego zdrowia. Oczywiście, ze względu na charakter Ruptora R3, nie można było zamontować zwykłych hamulców. Dlatego materiały i budowa hamulców tarczowych była dokładnie przemyślana. Wszystko po to, aby zapewnić Ci pełną kontrolę i pewność - choćby w nagłych sytuacjach! Pomagają w tym także grube opony, które dbają zarówno o przyczepność, jak i o kontrolę nad pojazdem. Dzięki nim będziesz mógł pewnie pokonywać nawet nad wyraz ostre zakręty i manewrować w warunkach, gdzie inne hulajnogi dawno by wymiękły. Jedyny w swym typu Wszystkie wspomniane komponenty pozwolą Ci w końcu rozwinąć skrzydła na drodze. Trafna moc, pełny komfort, a do tego bezusterkowe części bezpieczeństwa. To, plus liczne udogodnienia powodują, iż kierowcy, którzy raz zdecydują się na Ruptora - już przy nim zostaną.
 • Producent Barel 

2 # Hulajnoga elektryczna ruptor r3 (czarna) marki Barel

Hulajnoga elektryczna ruptor r3 (czarna) marki Barel Niska Cena Ruptor R3 Ruptor R3 najlepiej czuje się w towarzystwie indywidualistów, nonkonformistów i ludzi z wyraźnym charakterem. Jego masywna - wręcz pancerna - budowa nie tylko prezentuje, że nie jest to zwykła hulajnoga. Zapewnia ona również dłuższą żywotność pojazdu! To z kolei pozwoli Ci radować się znakomitym wyglądem poprzez długi czas. Zwierzęcy instynkt Ruptor R3 to bestia, nie tylko z wyglądu! Jego prawdziwe oblicze widać w środku. Wystarczy zaznaczyć, że za wszystkie wrażenia na drodze będzie odpowiadać silnik o mocy aż 800 W. Tak konkretny napęd sprawia, iż praktycznie żadne wzniesienie, czy przeszkoda nie będzie stanowić dla Ciebie problemu. Nie powinna go również sprawić waga Twoja i przewożonych rzeczy, ponieważ Ruptor R3 może unieść choćby 150 kg! Dodajmy do tego wygodną, designerską kierownicę i mamy perfekcyjne połączenie siły, wygody i elegancji, jakim jest Ruptor R3! Moc i komfort nieprzystępno jest konsolidować przyjemne z pożytecznym. Mimo to - przy projektowaniu Ruptora - udało się to osiągnąć! Oprócz wyjątkowego wyglądu, solidnego silnika, produktywnej baterii i bezusterkowych hamulców - zyskasz także: wyświetlacz - to właśnie na nim w jasny i przezroczysty sposób możesz podejrzeć aktualną szybkość i stopień naładowania baterii. Do tego nie zabraknie Ci informacji na temat temperatury sterownika, dzięki czemu unikniesz przegrzania pojazdu! Tryb „pieszy" pozwoli Ci na komfortowe i bezpieczne poruszanie się wśród pieszych! automatyczne utrzymanie prędkości pomiędzy 1 a 5 km/h ułatwi Ci "spacerowanie" z całą paczką! Bo drapieżnicy trzymają się razem - niezależnie od sytuacji. Aplikacja W mgnieniu oka zmienisz ustawienia oraz sprawdzisz stan swej hulajnogi (przebieg, stan baterii itd.). A w trakcie postoju, jeżeli oddalasz się od swego pojazdu - możesz go zablokować. Dzięki temu nikt, oprócz Ciebie nie będzie mógł jej włączyć (a przy jakiejkolwiek próbie - włączy się alarm). Bezpieczeństwo Drapieżnie, nie musi oznaczać niebezpiecznie. Chcemy, by podbijanie szos było bezepiczene dla Twojego zdrowia. Oczywiście, ze względu na charakter Ruptora R3, nie można było zamontować zwykłych hamulców. Dlatego materiały i kompozycja hamulców tarczowych była starannie przemyślana. Wszystko po to, aby zapewnić Ci pełną kontrolę i pewność - choćby w nagłych sytuacjach! Pomagają w tym również grube opony, które dbają równocześnie o przyczepność, jak i o kontrolę nad pojazdem. Dzięki nim będziesz mógł pewnie pokonywać choćby wyjątkowo ostre zakręty i manewrować w warunkach, gdzie inne hulajnogi dawno żeby wymiękły. Jedyny w swoim typu Wszystkie wspomniane elementy pozwolą Ci w końcu rozwinąć skrzydła na drodze. Optymalna moc, pełny komfort, a do tego niezawodne elementy bezpieczeństwa. To, plus liczne udogodnienia sprawiają, że kierowcy, którzy raz zdecydują się na Ruptora - już przy nim zostaną.
 • Producent Barel 

3 # Barel Hulajnoga elektryczna ruptor r3 (miedziany) (5901821997836)

Barel Hulajnoga elektryczna ruptor r3 (miedziany) (5901821997836) Niska Cena Ruptor R3 Ruptor R3 najlepiej czuje się w towarzystwie indywidualistów, nonkonformistów i ludzi z wyraźnym charakterem. Jego masywna - wręcz pancerna - konstrukcja nie tylko ukazuje, że nie jest to zwykła hulajnoga. Zagwarantuje ona także dłuższą żywotność pojazdu! To z kolei pozwoli Ci radować się nieprzeciętnym wyglądem poprzez długi czas. Zwierzęcy instynkt Ruptor R3 to bestia, nie tylko z wyglądu! Jego prawdziwe oblicze widać we wnętrzu. Starczy zaznaczyć, że za wszystkie wrażenia na drodze będzie odpowiadać silnik o mocy aż 800 W. Tak konkretny napęd powoduje, że praktycznie żadne wzniesienie, czy przeszkoda nie będzie stanowić dla Ciebie problemu. Nie powinna go także sprawić waga Twoja i przewożonych rzeczy, ponieważ Ruptor R3 może unieść nawet 150 kg! Dodajmy do tego komfortową, designerską kierownicę i mamy świetne połączenie siły, wygody i elegancji, jakim jest Ruptor R3! Moc i komfort trudno jest jednoczyć przyjemne z pożytecznym. Mimo to - przy projektowaniu Ruptora - udało się to osiągnąć! Oprócz wyjątkowego wyglądu, potężnego silnika, skutecznej baterii i bezusterkowych hamulców - zyskasz dodatkowo: ekran - to właśnie na nim w jasny i krystaliczny sposób możesz podejrzeć aktualną prędkość i stopień naładowania baterii. Do tego nie zabraknie Ci informacji na temat temperatury sterownika, dzięki czemu unikniesz przegrzania pojazdu! Tryb „pieszy" pozwoli Ci na wygodne i bezpieczne poruszanie się wśród pieszych! automatyczne utrzymanie szybkości pomiędzy 1 a 5 km/h ułatwi Ci "spacerowanie" z całą paczką! Bo drapieżnicy trzymają się razem - niezależnie od sytuacji. Aplikacja W mgnieniu oka zmienisz ustawienia oraz sprawdzisz stan swojej hulajnogi (przebieg, stan baterii itd.). A podczas postoju, jeżeli oddalasz się od swego pojazdu - możesz go zablokować. Dzięki temu nikt, oprócz Ciebie nie będzie mógł jej włączyć (a przy jakiejkolwiek próbie - włączy się alarm). Bezpieczeństwo Drapieżnie, nie musi oznaczać niebezpiecznie. Chcemy, żeby podbijanie szos było bezepiczene dla Twojego zdrowia. Oczywiście, ze względu na charakter Ruptora R3, nie można było zamontować zwykłych hamulców. Dlatego materiały i budowa hamulców tarczowych była dokładnie przemyślana. Wszystko po to, żeby zapewnić Ci pełną kontrolę i pewność - choćby w nagłych sytuacjach! Pomagają w tym też grube opony, które dbają równocześnie o przyczepność, jak i o kontrolę nad pojazdem. Dzięki nim będziesz mógł pewnie pokonywać choćby wyjątkowo ostre zakręty i manewrować w warunkach, gdzie inne hulajnogi dawno by wymiękły. Jedyny w swym rodzaju Wszystkie wspomniane komponenty pozwolą Ci w końcu rozwinąć skrzydła na drodze. Odpowiednia moc, pełny komfort, a do tego bezawaryjne elementy bezpieczeństwa. To, plus liczne udogodnienia powodują, że kierowcy, którzy raz zdecydują się na Ruptora - już przy nim zostaną.
 • Producent Barel 

4 # Hulajnoga elektryczna ruptor r6 (miedziana) marki Barel

Hulajnoga elektryczna ruptor r6 (miedziana) marki Barel Niska Cena Ruptor R6 Jesteś fanem prędkiej jazdy? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie coś w sam raz! Prawdziwą bestię na dwóch kółkach. Niekwestionowanego króla miejskiej dżungli. Jednym słowem: Ruptora R6. Niestraszni są mu kierowcy, którzy posiadają 2 metry wzrostu albo 150 kg wagi. Ten zawodnik może się zmierzyć praktycznie z każdym! by w pełni wydobyć jego potencjał, kierowcy na ogół wykorzystują go w dwóch celach. Pierwszy to arcytrudne wycieczki, na których moc jest kluczowym elementem powodzenia. Drugim jest miejska jazda, w trakcie której liczy się fason i wyróżnienie w tłumie. Prawdziwa bestia nie tylko z wyglądu Ruptor R6 posiada aż dwa silniki (z przodu i z tyłu), a każdy z nich o potencjale 800 W. W parze z mocą idzie również komfort jazdy. Model R6 zaopatrzony jest w wahaczowo-amortyzowane przednie i tylne koło. Dzięki temu unikniesz bólu nadgarstków i kolan, a do tego bez większych problemów pokonasz mniejsze przeszkody i nierówności. Dusza drapieżnika Żeby zapewnić maksimum wrażeń hulajnoga wyposażona jest w ekran. Widoczna na nim temperatura sterownika pozwoli Ci pilnować stan pojazdu. Działa to na tej samej zasadzie, co ciśnienie turbosprężarki w samochodach sportowych. Chcesz złapać chwilę oddechu? A może dotrzymać kroku partnerce lub przyjacielowi? Zero problemu! Po włączeniu trybu "pieszego" Ruptor utrzyma szybkość pomiędzy 1 a 5 km na godzinę oraz włączy światła awaryjne. Aplikacja Ruptor dedykowaną aplikację, dzięki której możesz wykonać dużo czynności. Pomiędzy innymi sprawdzić stan hulajnogi (przebieg, stan baterii itd.) czy skonsolidować jej ustawienia pod swoje potrzeby (decydując, jaka ma być prędkość na poszczególnych biegach). Możesz także zablokować ją podczas postoju. Hulajnoga wtedy nie da się wyłączyć. Koła z silnikami są zablokowane elektronicznie, a w razie próby ruszenia odzywa się alarm! Bezpieczeństwo Hulajnoga ma hamulce tarczowe jednocześnie z przodu, jak i z tyłu. Na dodatek, podczas hamowania, automatycznie włącza się światło ostrzegawcze, które zasygnalizuje innym uczestnikom ruchu - co planujesz. W tym samym celu zamontowane są migacze, które poinformują wszelkich o Twoich zamiarach! Pokaż pazur! Ruszając w trasę - poczujesz, że jedziesz na prawdziwej bestii. Taka właśnie jest jazda na Ruptorze. Pełna wrażeń, emocji i adrenaliny. Przy czym, dzięki licznym zabezpieczeniom i pancernej konstrukcji jest ona bardzo wygodna i pewna. To właśnie akcentuje ten pojazd na tle konkurencji.
 • Producent Barel 

5 # Barel Hulajnoga elektryczna ruptor r6 (czarna) (5901821997867)

Barel Hulajnoga elektryczna ruptor r6 (czarna) (5901821997867) Niska Cena Ruptor R6 Jesteś fanem prędkiej jazdy? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie coś w sam raz! Prawdziwą bestię na dwóch kółkach. Niekwestionowanego króla miejskiej dżungli. Jednym słowem: Ruptora R6. Niestraszni są mu kierowcy, którzy posiadają 2 metry wzrostu lub 150 kg wagi. Ten zawodnik może się zmierzyć praktycznie z każdym! aby w pełni wydobyć jego potencjał, kierowcy zwykle wykorzystują go w dwóch celach. Pierwszy to ekstremalne wycieczki, na których moc jest kluczowym elementem powodzenia. Drugim jest miejska jazda, w trakcie której liczy się fason i wyróżnienie w tłumie. Prawdziwa bestia nie tylko z wyglądu Ruptor R6 ma aż dwa silniki (z przodu i z tyłu), a każdy z nich o potencjale 800 W. W parze z mocą idzie także komfort jazdy. Model R6 zaopatrzony jest w wahaczowo-amortyzowane przednie i tylne koło. Dzięki temu unikniesz bólu nadgarstków i kolan, a do tego bez obszerniejszych problemów pokonasz mniejsze przeszkody i nierówności. Dusza drapieżnika Żeby zapewnić maksimum wrażeń hulajnoga wyekwipowana jest w wyświetlacz. Widoczna na nim temperatura sterownika pozwoli Ci kontrolować stan pojazdu. Działa to na tej samej zasadzie, co ciśnienie turbosprężarki w samochodach sportowych. Chcesz złapać chwilę oddechu? A może dotrzymać kroku partnerce albo przyjacielowi? Zero problemu! Po włączeniu trybu "pieszego" Ruptor utrzyma prędkość pomiędzy 1 a 5 km na godzinę, a także włączy światła awaryjne. Aplikacja Ruptor przeznaczoną aplikację, dzięki której możesz wykonać sporo czynności. Pomiędzy innymi sprawdzić stan hulajnogi (przebieg, stan baterii itd.) czy zjednoczyć jej ustawienia pod swoje potrzeby (decydując, jaka ma być szybkość na poszczególnych biegach). Możesz dodatkowo zablokować ją w trakcie postoju. Hulajnoga wtedy nie da się wyłączyć. Koła z silnikami są zablokowane elektronicznie, a w razie próby ruszenia odzywa się alarm! Bezpieczeństwo Hulajnoga posiada hamulce tarczowe zarówno z przodu, jak i z tyłu. Ponadto, w trakcie hamowania, automatycznie włącza się światło ostrzegawcze, które zasygnalizuje innym uczestnikom ruchu - co planujesz. W tym samym celu zamontowane są migacze, które poinformują wszystkich o Twoich zamiarach! Pokaż pazur! Ruszając w trasę - poczujesz, iż jedziesz na prawdziwej bestii. Taka właśnie jest jazda na Ruptorze. Pełna wrażeń, emocji i adrenaliny. Przy czym, dzięki licznym zabezpieczeniom i pancernej konstrukcji jest ona wyjątkowo wygodna i pewna. To właśnie uwydatnia ten pojazd na tle konkurencji.
 • Producent Barel 


(TOP7) Ranking polecanych hulajnóg z silnikiem elektrycznym dla dorosłych – luty 2024

Poniżej prezentujemy alternatywne zestawienie, które powinno pomóc wybrać możliwie najlepsze hulajnogi elektryczne dla dorosłego.


Jeżeli już wyszukałeś i zakupiłeś wybrany produkt, zachęcamy do wymienienia się doświadczeniami i wyrażenia opinii związanych z hulajnogami elektrycznymi Barel dla osoby dorosłej.Tego szukali użytkownicy w publikacji …

 • jaka hulajnoga elektryczna Barel dla dorosłych najlepsza,
 • elektryczne hulajnogi Barel dla dorosłego ranking,
 • top10 hulajnóg elektrycznych Barel dla osób dorosłych opinie,
 • dobre hulajnogi elektryczne dla dorosłego cena.