Ranking deskorolek w Avans.pl! Sprawdź proponowane TOP10!

GoSkating.pl / Rankingi skatingowe / Deskorolki / Ranking deskorolek w Avans.pl

Poniżej znajduje się aktualne na grudzień 2023 zestawienie z deskorolkami w sklepach Avans.pl. Dokładamy wszelkich starań, aby mogli Państwo wybrać, jaka deskorolka w sklepie Avans.pl będzie najlepsza. Zachęcamy do komentowania i wyrażania opinii z zakupów.


(TOP10) Dobre deskorolki w sklepie internetowym Avans.pl w Rankingu na grudzień 2023

Aktualizowane każdego dnia zestawienie wraz z charakterystyką o deskorolkach w Avans.pl.

6 # Deskorolka fiszka ze świecącymi kółkami led - niebieski marki Enero

Deskorolka fiszka ze świecącymi kółkami led - niebieski marki Enero Niska Cena Deskorolki z lat 80' to był szał! Każdy chciał jeździć taką do szkoły. Moda znów powraca, więc spełnij marzenia swoje lub dziecka i wskocz na deskorolkę Enero! ciekawy i nowoczesny design otwiera listę zalet tego modelu. Deck wyprodukowany z tworzywa sztucznego gwarantuje dużą wytrzymałość deskorolki w stosunku do konwencjonalnych modeli produkowanych z klejonych płyt drewna. Górna powierzchnia przeciwpoślizgowa gwarantuje przyczepność i stabilność, tak aby nie stracić podczas jazdy. Konkretne kółka płynnie mkną po nawierzchni, a ich materiał jest wytrzymały na uszkodzenia i ścieranie, dzięki temu sprzęt dłużej Ci posłuży. Niepokaźne rozmiary upraszczają przechowywanie i transport deskorolki gdziekolwiek jesteś. Dodatkowym atutem są świecące kółka, co powiększa widoczność i zarazem bezpieczeństwo. parametry: • rozmiary: długość 56cm / szerokość 15cm / wysokość 11,5 cm / grubość decku 1.5 cm • Kółka świecące LED: 60 x 45mm, materiał PU, twardość 82A • Truck: Heavy Duty 3,5" • Łożyska: ABEC7 • Podkładka amortyzująca • Maksymalna waga użytkownika: 80 kg • Kolor: niebieski • marka: Enero ENERO to marka specjalizująca się w sprzęcie rekreacyjnym. Wieloletnie doświadczenie i znakomite opinie, dają gwarancję zadowolenia z zakupu.
  • Producent Enero 


(TOP6) Tanie deskorolki w sklepie internetowym Avans.pl w Rankingu na grudzień 2023

Polecamy również poniższe zestawienie z deskorolkami w sklepach Avans.pl, gdzie produkty zostały uszeregowane rosnąco według ceny.

3 # Enero Deskorolka 1010014 (5902431010014)

Enero Deskorolka 1010014 (5902431010014) Niska Cena Twoje dziecko właśnie wymarzyło sobie super deskorolkę! Chce zostać mistrzem na osiedlowym skateparku, zastanawiasz się nad doskonałym zakupem? DESKOROLKA PLASTIKOWA 22 CALE ENERO FIOLETOWA będzie świetnym wyborem!antypoślizgowa powierzchnia decku zapewni bezpieczną i jednostajną jazdęwyjątkowo prawidłowej jakości łożyska zagwarantują cichą i płynną pracę kółektworzywo z jakiego jest wytwarzana zapewni dużą wytrzymałość, przy stosunkowo niewielkiej wadzewysoką amortyzację zapewnią miękkie, minimalne kółka wyrównujące nierównościkonkretna wytrzymała kompozycja zapewnia wykorzystywanie przez niemało latzachęci do ruchu na świeżym powietrzu i kontaktów z rówieśnikami Jazda na deskorolce to sport indywidualny, który daje nie tylko frajdę, lecz też udoskonala skuteczność fizyczną, pobudzając wszystkie mięśnie. Pozwala jeszcze, ćwiczyć wytrwałość i cierpliwość. DESKOROLKA PLASTIKOWA 22 CALE ENERO FIOLETOWA nadzwyczajnie posłuży do rozpoczęcia przygody z tego rodzaju sportem oraz do nauki podstawowych trików. Potocznie tego typu deskorolki nazywane są fiszkami. Ich nazwa pochodzi od angielskiego słowa „fish" oznaczającego rybę, z uwagi na ich specyficzny zarys. Zakup DESKOROLKI PLASTIKOWEJ 22 CALE ENERO FIOLETOWEJ to będzie bardzo prawidłowy dobór. Deck tworzony z szczególnie wytrzymałego tworzywa nienaturalnego zapewni dużą trwałość przy stosunkowo drobnej wadze. Górna antypoślizgowa powierzchnia zapewnia Twojemu dziecku prawidłową przyczepność i stabilność, dzięki temu nie straci kontroli podczas jazdy. Poliuretanowe miękkie kółka o twardości 82 A wyśmienicie wyrównają nierówności podłoża, dobrze stłumią dźwięki i drgania, zapewnią szczególnie dobre warunki do jazdy. Łożyska ABEC 7 pozwolą na płynną i szybką jazdę. Niewiele znaczące wymiary, a także waga, pozwolą Twojemu dziecku na proste przechowywanie i transportowanie jej. Nie zwlekaj z zakupem, dołącz do grona szczęśliwych rodziców zadowolonych dzieci!!!cechy:rozmiary: 56 x 14,5 x 10 x 1,5 cm (dł. X szer. X wys. X grubość decku)Kółka: 60 x 45mmWaga netto: 1,58 kgWaga brutto: 1,63 kgTwardość kółek: 82 AMateriał: PUTruck: Heavy Duty 3,5"Łożyska: ABEC7Podkładka amortyzującaWaga użytkownika: 20– 80 kgKlasa:,,A"Kolor: Fioletowyproducent: EneroZgodny z normami PN-EN 13613ENERO to firma specjalizująca się w sprzęcie rekreacyjnym. Wieloletnie doświadczenie i perfekcyjne opinie, dają gwarancję zadowolenia z zakupu.
  • Producent ENERO 


(TOP7) Ranking polecanych deskorolek – grudzień 2023

Poniżej prezentujemy alternatywne zestawienie, które powinno pomóc wybrać możliwie najlepsze deskorolki.


Jeżeli już wyszukałeś i zakupiłeś wybrany produkt, zachęcamy do wymienienia się doświadczeniami i wyrażenia opinii związanych z deskorolkami w sklepach Avans.pl.Tego szukali użytkownicy w publikacji …

  • jaka deskorolka w sklepie Avans.pl najlepsza,
  • deskorolki w sklepie internetowym Avans.pl ranking,
  • top10 deskorolek w Avans.pl opinie,
  • dobre deskorolki cena.