Ranking deskorolek fiszek w Avans.pl do 200 zł! Sprawdź proponowane TOP10!

GoSkating.pl / Rankingi skatingowe / Deskorolki / Deskorolki fiszki / Ranking deskorolek fiszek w Avans.pl do 200 zł

Poniżej znajduje się aktualne na marzec 2023 zestawienie z deskorolkami fiszkami w sklepach Avans.pl do 200 zł. Dokładamy wszelkich starań, aby mogli Państwo wybrać, jaka deskorolka fiszka w sklepie Avans.pl do 200 zł będzie najlepsza. Zachęcamy do komentowania i wyrażania opinii z zakupów.


(TOP10) Dobre deskorolki fiszki w sklepie internetowym Avans.pl do 200 zł w Rankingu na marzec 2023

Aktualizowane każdego dnia zestawienie wraz z charakterystyką o deskorolkach fiszkach w Avans.pl do 200 zł.

2 # Deskorolka ENERO 1012681 Czarny, 1012681

Deskorolka ENERO 1012681 Czarny, 1012681 Niska Cena Twoje dziecko właśnie wymarzyło sobie super deskorolkę! Chce zostać mistrzem na osiedlowym skateparku, zastanawiasz się nad perfekcyjnym zakupem? DESKOROLKA PLASTIKOWA 22 CALE ENERO CZARNA będzie genialnym wyborem! przeciwpoślizgowa powierzchnia decku zapewni bezpieczną i zrównoważoną jazdębardzo dobrej jakości łożyska zagwarantują cichą i płynną pracę kółektworzywo z jakiego jest wykonana zapewni dużą solidność, przy stosunkowo niewielkiej wadzewysoką amortyzację zapewnią miękkie, niewielkie kółka wyrównujące nierównościmocna wytrzymała budowa gwarantuje stosowanie przez sporo latzachęci do ruchu na świeżym powietrzu i kontaktów z rówieśnikami Jazda na deskorolce to sport indywidualny, który daje nie tylko frajdę, ale też poprawia produktywność fizyczną, pobudzając wszystkie mięśnie. Pozwala jeszcze, ćwiczyć wytrwałość i cierpliwość. DESKOROLKA PLASTIKOWA 22 CALE ENERO CZARNA idealnie posłuży do rozpoczęcia przygody z tego rodzaju sportem, a także do nauki podstawowych trików. Potocznie tego typu deskorolki nazywane są fiszkami. Ich nazwa pochodzi od angielskiego słowa „fish" oznaczającego rybę, z uwagi na ich charakterystyczny kształt. Zakup DESKOROLKI PLASTIKOWEJ 22 CALE ENERO CZARNEJ to będzie bardzo korzystny dobór. Deck produkowany z bardzo wytrzymałego tworzywa sztucznego zapewni dużą solidność przy stosunkowo minimalnej wadze. Górna przeciwpoślizgowa powierzchnia zapewnia Twojemu dziecku prawidłową przyczepność i stabilność, dzięki temu nie straci kontroli podczas jazdy. Poliuretanowe miękkie kółka o twardości 82 A znakomicie wyrównają nierówności podłoża, korzystnie stłumią dźwięki i drgania, zapewnią szczególnie dobre warunki do jazdy. Łożyska ABEC 7 pozwolą na płynną i szybką jazdę. Niewiele znaczące wymiary i waga, pozwolą Twojemu dziecku na nieskomplikowane przechowywanie i transportowanie jej. Nie zwlekaj z zakupem, dołącz do grona szczęśliwych rodziców zadowolonych dzieci!!! cechy: rozmiary: 56 x 14,5 x 10 x 1,5 cm (dł. X szer. X wys. X grubość decku)Kółka: 60 x 45mmWaga netto: 1,58 kgWaga brutto: 1,63 kgTwardość kółek: 82 AMateriał: PUTruck: Heavy Duty 3,5"Łożyska: ABEC7Podkładka amortyzującaWaga użytkownika: 20 - 80 kgKlasa: „A"Kolor: Czarnyproducent: EneroZgodny z normami PN-EN 13613 ENERO to producent specjalizująca się w sprzęcie rekreacyjnym. Wieloletnie doświadczenie i nieprzeciętne opinie, dają gwarancję zadowolenia z zakupu.
  • Producent ENERO 

8 # Deskorolka fiszka ze świecącymi kółkami led - niebieski marki Enero

Deskorolka fiszka ze świecącymi kółkami led - niebieski marki Enero Niska Cena Deskorolki z lat 80' to był szał! Każdy chciał jeździć taką do szkoły. Moda znów powraca, więc spełnij marzenia swoje albo dziecka i wskocz na deskorolkę Enero! niebanalny i progresywny design otwiera listę zalet tego modelu. Deck wytwarzany z tworzywa sztucznego zagwarantuje dużą trwałość deskorolki w stosunku do klasycznych modeli tworzonych z klejonych płyt drewna. Górna powierzchnia antypoślizgowa zapewnia przyczepność i stabilność, tak żeby nie stracić w trakcie jazdy. Konkretne kółka płynnie mkną po nawierzchni, a ich materiał jest odporny na uszkodzenia i ścieranie, dzięki czemu sprzęt dłużej Ci posłuży. Małe rozmiary usprawniają przechowywanie i transport deskorolki gdziekolwiek jesteś. Dodatkowym atutem są świecące kółka, co zwiększa widoczność i zarazem bezpieczeństwo. cechy: • rozmiary: długość 56cm / szerokość 15cm / wysokość 11,5 cm / grubość decku 1.5 cm • Kółka świecące LED: 60 x 45mm, materiał PU, twardość 82A • Truck: Heavy Duty 3,5" • Łożyska: ABEC7 • Podkładka amortyzująca • Maksymalna waga użytkownika: 80 kg • Kolor: niebieski • producent: Enero ENERO to marka specjalizująca się w sprzęcie rekreacyjnym. Wieloletnie doświadczenie oraz perfekcyjne opinie, dają gwarancję zadowolenia z zakupu.
  • Producent Enero 


(TOP6) Tanie deskorolki fiszki w sklepie internetowym Avans.pl do 200 zł w Rankingu na marzec 2023

Polecamy również poniższe zestawienie z deskorolkami fiszkami w sklepach Avans.pl do 200 zł, gdzie produkty zostały uszeregowane rosnąco według ceny.

3 # Deskorolka ENERO 1012681 Czarny, 1012681

Deskorolka ENERO 1012681 Czarny, 1012681 Niska Cena Twoje dziecko właśnie wymarzyło sobie super deskorolkę! Chce zostać mistrzem na osiedlowym skateparku, zastanawiasz się nad wyśmienitym zakupem? DESKOROLKA PLASTIKOWA 22 CALE ENERO CZARNA będzie świetnym wyborem! przeciwpoślizgowa powierzchnia decku zapewni bezpieczną i jednostajną jazdęszczególnie prawidłowej jakości łożyska zagwarantują cichą i płynną pracę kółektworzywo z jakiego jest wytwarzana zapewni dużą odporność, przy stosunkowo niewiele znaczącej wadzewysoką amortyzację zapewnią miękkie, śladowe kółka wyrównujące nierównościkonkretna wytrzymała budowa zapewnia użytkowanie poprzez niemało latzachęci do ruchu na świeżym powietrzu i kontaktów z rówieśnikami Jazda na deskorolce to sport indywidualny, który daje nie tylko frajdę, lecz też udoskonala skuteczność fizyczną, pobudzając wszystkie mięśnie. Pozwala ponadto, ćwiczyć wytrwałość i cierpliwość. DESKOROLKA PLASTIKOWA 22 CALE ENERO CZARNA znakomicie posłuży do rozpoczęcia przygody z tego rodzaju sportem oraz do nauki podstawowych trików. Potocznie tego rodzaju deskorolki nazywane są fiszkami. Ich nazwa pochodzi od angielskiego słowa „fish" oznaczającego rybę, z uwagi na ich specyficzny kształt. Zakup DESKOROLKI PLASTIKOWEJ 22 CALE ENERO CZARNEJ to będzie nad wyraz prawidłowy wybór. Deck wytworzony z szczególnie wytrzymałego tworzywa sztucznego zapewni dużą solidność przy stosunkowo nieznacznej wadze. Górna przeciwpoślizgowa powierzchnia zagwarantuje Twojemu dziecku dobrą przyczepność i stabilność, dzięki temu nie straci kontroli podczas jazdy. Poliuretanowe miękkie kółka o twardości 82 A genialnie wyrównają nierówności podłoża, dobrze stłumią dźwięki i drgania, zapewnią bardzo korzystne warunki do jazdy. Łożyska ABEC 7 pozwolą na płynną i szybką jazdę. Niewielkie rozmiary i waga, pozwolą Twojemu dziecku na proste przechowywanie i transportowanie jej. Nie zwlekaj z zakupem, dołącz do grona szczęśliwych rodziców zadowolonych dzieci!!! parametry: rozmiary: 56 x 14,5 x 10 x 1,5 cm (dł. X szer. X wys. X grubość decku)Kółka: 60 x 45mmWaga netto: 1,58 kgWaga brutto: 1,63 kgTwardość kółek: 82 AMateriał: PUTruck: Heavy Duty 3,5"Łożyska: ABEC7Podkładka amortyzującaWaga użytkownika: 20 - 80 kgKlasa: „A"Kolor: Czarnyproducent: EneroZgodny z normami PN-EN 13613 ENERO to marka specjalizująca się w sprzęcie rekreacyjnym. Wieloletnie doświadczenie i nadzwyczajne opinie, dają gwarancję zadowolenia z zakupu.
  • Producent ENERO 


(TOP7) Ranking polecanych deskorolek fiszek – marzec 2023

Poniżej prezentujemy alternatywne zestawienie, które powinno pomóc wybrać możliwie najlepsze deskorolki fiszki.


Jeżeli już wyszukałeś i zakupiłeś wybrany produkt, zachęcamy do wymienienia się doświadczeniami i wyrażenia opinii związanych z deskorolkami fiszkami w sklepach Avans.pl do 200 zł.Tego szukali użytkownicy w publikacji …

  • jaka deskorolka fiszka w sklepie Avans.pl do 200 zł najlepsza,
  • deskorolki fiszki w sklepie internetowym Avans.pl do 200 zł ranking,
  • top10 deskorolek fiszek w Avans.pl do 200 zł opinie,
  • dobre deskorolki fiszki cena.